Man labai nepatinka Cicinas..

Man labai nepatinka Cicinas…

Karoc, nervina mane visokie cicinai, kučinskai, ir kiti veikėjai. Ir išvis, karoc puko radijo stotis yra šūdas !!

Mane jie irgi anxciau nervino, nors ir nebuvo teke susipazinti su ju kuryba(nemasino kazkaiptai)Cha cha bet jau pripratau nekreipti demesio- gaila del tokiu s h u d z i u sveikatos Šypsena
Ir is viso, kokios problemos- nepatinka, tai neklausyk Piktas

pritaariu

MirktMirktMirktMirktMirktMirktMirktMirktMirktMirktGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaPiktasPiktasPiktas

Cicinas mano meile Cha chaCha chaCha cha

Tik dabar suzinojai, kad PUKAS ****as? Nu nU!Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Cha cha o as galvojau kad tau rimtai cia patinka cicinas… apgavai cia… Nustebęs

Tai neklausyk, nieks nevercia

Visai gerai paklausyt dainusku peer kokius baliukus Šypsena

dejau skersa ant cicino . Bet jei kam jis patinka tai jau ju problemos . Nu ir nx cicinas . Nu ir nx kas ji klauso . Nors px

O man tai jau viskas kaip tai poxui…

Nemėxtu, kai pedikas dainuoja, kas ir gali tokiosBlogaiBlogai muzikos, atsiprašansPiktas, klausytis…

2 DrexL tau ne pochui, o patinka cicinas. Prisipazink . Cha chaCha cha kas dien klausotes susede su shutle. Ir i ritma ciulpiat viens kitam Cha chaCha cha

Tu bl. Begi - c-h-u-j-e-s-o-s-n-i-k-a-s, truputį filtruok savo bazarą, n-u-o-p-i-s-a gandonską, tu čia ką ant DIEVŲ varai, apsimyželi bl.? Pirmiau byški apšilk kojas, paskui prirašymą padaryk, o tai bl. kekvienas gavniukas ateis ir bl. mokys gyvenimo tiesų ir kaip juos dolbinti. Nu bl. vabšče bespridielas.
Davai valsio žingsneliu, vieni kitiem pasičiulbdami ir LiaudiesPriešei beužlaižydami p-y-z-d-i-a-č-i-n-a-t nx…

Na birkakali dar paburbuliuok pilna vaflių burna, ką sakai? Nyc-*pimp…*a nesuprantu!
Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

… o beciulpdami viens kitam, kuria jam dainu textus.Cha chaCha chaCha cha

Ne t a u vienamBaisu

Taciau Cicka gali buti naudingas… pvz zarnyno isvalymui prie operacija. Ar uzkietejusiu viduriu atpalaidavimui. Poveikis garantuotasCha cha

nepazistu

A man tai gyvent visai netrukdo,jei nori neklausyk reik juk visokiu zmoniu…kitaip gyvenimas but neidomus Cha chaCha chaCha cha

O tu tik dabar tai suzinojai???