man labai idomu.atsakykit

man labai idomu.atsakykit

Apakęs

noreciau paklausti vaikinu:
taciau merginu komentarai taip pat idomu Mirkt

taigi vaikinai
kaip labiau atkreipiate i mergina demesi…
ir i kuria labiau atkreiptumete demesi
ar kuri mergina su sijonu
ar su kelnemis
?
ir taip pat kokia mergina patraukia jusu demesi
pirmiausia isvaizda:

Kazkaip pastaruoju metu labai jau y sijonuotas Moterystraukia akyCha chaKietasMirkt Bo grazias figurytes kai kuriu iskart atskleidziaGeraiir siaip sijonas pastaruoju metu kazkkas tokioApakęsApakęs bo labai jau daug kelnetu panu…

grazu ir taip ir taip pvz jei mergina su sijonu tada matosi jos grazios kojos , o jeigu su kelnem (na tos kelnes dazniausiai buna tokios aptemptos) tai faina i uzpakaliukus akis paganyt Cha cha

Moterys tik su sijoneliais… Mirkt Kelnes turi neshiot Vyrai ania… Cha cha

pabandytum tu su sijoneliu ziema pavaikscioti…

Man tai Moterys Gerai, kai su kelnemis, shimtasiule ir aukshtais kerzavais batais… Mirkt Ir dar, begliaudanti saulegrazhas Gerai

Cha cha

bambinka raše:
pabandytum tu su sijoneliu ziema pavaikscioti…

[/quote]

O man atrodo kad mes apie vasara kalbejom o ne apie visus metu laikus… Mirkt

nusidazyk zaliai plaukus,azsidek ant kaklo antkakli su spygliais,macherini megztini ir linini sijona iki kauliuku.pastebes daug kas,bet ar tai tau patix?

nu tu cia pavarai. Koks sijonas, kokios kelnes. siaip jei eina mergina su miniaku ir kojos sleivos arba storos, o salia jos tokio pat sudejimo tik su baltomis kelnemis ir prasisviecia stringai aisku kelnes per uzpakali prigludusios o apacioje placios kad paslepti kojas. tai atkreipiu i mergina su kelnem.
arba kai mergina pazeminto liemens dzinsai vavor kurie apsitempia kai nezinau kas o pilvas verciasi pro juosnesvarbu kad kojos neblogos, jau geriau paziureciau i mergina kuri devi mini sijoneli su palaidine kuri yra laisvesnio stiliaus, kad nekristu didokas pilvukas. jei nori smulkiau galima susitikti laisvej, pasedesim ant suolelio papasakosiu apie merginas kurios labiau patinka ir kodel su rimtais logiskais argumentais. ir tada zinosi o ne taip …

Nu blin ale kaip sutapo … su xebra pasidiskutawom parke tokia tema… tay wa… galiu pasakit… merga su sijonu ira dawg gerew negu su kelnem…
kodel ?
ira tox dalikas… mergina su kelnemis = megina su tam tikrias komplexais…
drasesnes panoz laxto su sijonais… o ka ce pasakit apie miniakus… ce jau isskirtiniai charakteriai…

…seip kiek pastebejau prasilenkdamas baxuras pirma ziuri merginaj i kojas , po to aukstin…

o panos… nesu tikras… bet ju zvilgznis pradedamas kazkur aksciaw keliu… Cha cha …tayp tayp… jau pagavot mano minty… a po to ziuri aukshtyn…

Naujausi mokslininku ishradimai kelniu srityje, tokie kaip baltos pershviechiamos medzhiagos kelnes arba baltos, tokios pustos, ish po kuriu tiesiog aki trauktia traukia tanga stailo kelnaites labai sustiprino kelniu pozicijas, vajazau KELNES JIAGA !!! Cha cha Cha cha Cha cha
…na aishq sijoneliai irgi geras dalykas, ypachach jeigu po jais rankas pakishi arba ji tiesiog taip na… SSSSSSS - raide, nepilnamechiai aikit von !!! ir da priedo nevieta chia erotinem fantazijom… Cha cha Cha cha Cha cha

PS ne drabuzhiusia esme, ta ir meginau chia paaishkint. Cha cha Cha cha Cha cha

Aš nekaltasBučkisGėlės

Sijonelis Šypsena na ir plauku ilgumas, turetu bent jau pecius siekti, nors ziurint kaip sukuosena padaryta, na galva turetu bent jau priminti jog tai panele Cha cha

o ziema???
merginos irgi sexualios…

atvirai snekant pirmiausia atkreipiu demesi i merginas kurios cukru i baka pila. Nera svarbu ar tuo momentu buna su kelnem ar sijonu… Cha cha

Mano demesi patraukia visos raudonplaukes, o ar jos su suknia ar su kelnemis neturi reiksmes…

Jeigu tikrai tikrai nori atkreipti demesi: uzsidek kelnes, bet ne bet kaip ir ne bet kokias, o taip ir tokias, kad sulistu jos tarp lupu. Vaaa…Na as nezinau, bet jeigu rimtai, tai tikriausiai ne vienas yra mates toki vaizdeli? Cha cha

camikadze > pernai metais… daba ziema nelabai…

idekit i autotuning Šypsena