Man kiti pawydi draugo..

Man kiti pawydi draugo… Liūdnas

Tai wa… Nekaltas Jau senokai turiu tokY nematoma drauga, vardu Banis Drovus. Mes su juo dazhnai padiskutuojam apie pasaulio politika, pingvinu dauginimasi, na ir kitas gilias temas… Taip Gerai… Tik wa man pasidare idomu, kodel kiti i mane taip keistai zhiuri?? Apakęs Gal jie pavydi Banio (nes ju turbut ne tokie idomus Liūdnas ) o gal jie neturi nematomo frienduko (uzhjauchiu Angelas Žliumbia…)… Banis man sako, kad jie tik kvailos lerwos, ir liepia nekreipt demesio… Taip Bet man gi idomu … Kaip manot? Drovus

Juokiasi giliom temom su draugu diskutuojat TaipNekreipk demesio i tuos neismanelius, matyt, pavydi Mirkt

as irgi pritarsiu Baniui, nekreipk demesio i tuos neismanelius Šypsena dziaukis, kad turi toki nuostabu drauga, su kuriuo gali apie viska pasikalbet ir zn, kad jis taves neisduos Laimingas zn ir as tau trupuciuka pavydziu Banio, smagu tureti toki drauga Šypsena Mirkt Drovus

nu dazniausiai toki drauga visi turime vaikystej…paskui jie kazkur isvyksta y pasauly laimes ieskoti Mirkto siaip jei tau trukdo kad kitiems trukdo tai susitark kad bendrautumet kai liksit tik dviese

Neee Ne… ash be jo niekur eit negaliu… Jis man pataria ka pirkt, ka sakyt… Tik wakar nesupratau ka jis norejo pasakyt Liūdnas kai buwau “Maximoj”, jis vis kartojo "Padek shita parduotuve. Ji blogis, padek ja !!!"… Bet jam turbut buwo bloga nuotaika… Taip

eik pas psichologa apsilankyk

Ne Banis sako, kad jie sharlatanai Baisu

Jei sudegs kuri Maxima, zinosim, kas kaltas Juokiasi

ziauriai tu cia savo psichines bedas bandai paslept juk tu sergi ir tau atrodo kad turi drauga istikruju tu nieko neturi Laimingas

Apakęs Apakęs tu gal trenktas?? Pavargęs

Netikek juo Laimingas Jis vienas is tu neismaneliu Taip

ne as netrenktas

Tai turek tu ta drauga Taipir nereiks čia rasyt ir klausinet Pavargęs

Gerai, kad wisi taip kaip tu galwotu…

O gal tavo draugas dar tave ir pamyli? Pavargęs

O gal tavo draugas dar tave ir pamyli? Pavargęs

Ne, bet sake tu jam wisai patikai Taip Drovus

Kad nepamenu as jo Cha cha

Tai nieko… susipazhinsit Taip… Banis megsta naujas pazhintis… Drovus