Man Jūsų truksta

Man Jūsų trukstaTaip

AhaTaip prapuolei ir prapuolei. Reik dažniau mumis aplankyti ŠypsenaLabas

DiedMorozai,tarp taves ir tarp manes tikrai yra telepatija.jau net galvojau klausti visu,kur tu dingai,nes Bangos mis rinkimuose ten pasakoja,kaip tu dalinai sokoladaMoterisTai ir pagalvojau,kur gi tu?Po to nueinu i kitas temas ir atrandu taveNekaltasCiudiesa,da i tolkoGerai

Sveikutis tikrai ilgai dingęs buvaiLabasAlus

Tai sakai laikeisi celibato?Cha cha Sveiks pargrizes! Alus

Gal negyvenamoj saloj buvai??? Nekaltas Labas

Va, seni veidaiTaip Kad Jūs žinotumėt, kaip aš Jūsų pasiilghau. Ypatingai AvytėsTaip Papasakokit ką Jūs veikiat čia. Kada sekantis meetas.
o ką, durnynas jau nebeegzistuoja?

Kai žiūrinėjau vinjetę, Nekaltas, kur dingo mūsų DedMarozas,
kas nutiko Tau, kodėl tiek laiko Nebangavai ? Cha cha

Va, seni veidaiTaip Kad Jūs žinotumėt, kaip aš Jūsų pasiilghau. Ypatingai AvytėsTaip Papasakokit ką Jūs veikiat čia. Kada sekantis meetas.
o ką, durnynas jau nebeegzistuoja?

O niekas nesistenge buti bjauriais oziais?Ignoruoju

Taip Visi pasveiko…durnų neliko…Tūsas Pavargęs

Iš kur jūs tas vinjetes traukiat? Nekaltas

Na neperdėk - keletasa dar liko - ištikimiausi ir nepagydomi
MirktCha chaCha cha

Tai kad jūs piktybiškai vaistų nevartojate…užtai ir nepasveikstate…Mirkt

Sveikas DedMorozai,
tai sugrįžai atgal į Bangos diedų partiją Cha chaCha cha

Spėju, kad vienuolyne sėdėjai Mirkt

Tai,Nekaltas kur ir Tu, Avyte buvai,…gal cia jus kartu kazkur nuslydoteCha cha. Jei neturite, galėciau atsiusti nuoroda >Cha cha

Durnyne laikinas stilis,mat visi i PAVASARI isejo,nieko tuoj prasides simptomai ir palatos palengva uzsipildys,tikiuosi Cha cha Ded Marozai,tai uz sugraztus gal paimam Alusir i durnyna,nes nusibodo,vien Robo su Mahora slankioja gudziais koridoriais…

Hi, Ded Taurė, itariu jei pasiilgai, tai vel spontaniska meeta organizuosi Šypsena
Gerai butu, truksta cia taves.

Jau seniai Juokiasi buvau durnyneJuokiasi
Reikėtų Nekaltas užsukti kada nors Cha cha

Chebra, gerai, kad aš Jūs pažistu, kitaip sakyčiau, kad susirinko visi seni pijokai. Bet kokiu atveju viasas bučiuoju, (ne visus)! (visiems Alus Ar priėmat bučinius?