man jau chia darosi panashu y IRC

man jau chia darosi panashu y IRC

pykit, nepykit, bet AB forumas man jau darosi panashus y IRC kanala - o tai LABAI LIUDNA Liūdna, labai liudna…

Nu visko buna…bet manau normalizuosis laikui begantŠypsena

Mr.Nobody rašė:

jumbary rašė:

mane siaip jau pradejo parinti visi su savo auto foto kysimu, daugiau nieko ir nera Blogai

O ko tau kliuna masinu foto??? Juk ne kokiu XXX prideda Cha chaCha chaCha cha… O del tu pokalbiu, tai biski nervas ima (juk tam yra private, o gal kiti nemoka jais naudotis???).

Auto forumas ir skirtas apie masinas. Kiekvienas nori suzinoti kitu nuomone, gauti patarimu. Nekaikurie pradeda issidirbineti, bet po jie uztyla ir ramu…

kai paklausi ka nors apie masinas atsako "pasiieskok archyve, dax.u.ja snekejom jau ta tema" tai va Cha cha

man asmeniskai net labai smagu kad zhmones savo auto demonstruoja, bet kai kas nors ydeda auto nuotrauka, kitas sako ne chia ne tavo triochlini, per gera tau (gal ir ish tikro pergera) ir tada nachinajitsa tu toks tu anoks tavo mashina tai…,o tavo tai vapshche … tas labiausiai ir nervija, shiaip man smagu butu ishvyst ir senu AB, esmis kone vienintelis kuris dazhniau chia pasirodo tai tiek

Alus

O tai ko jus norite. Cia gi internetas, kas nori uzeina, kas nori skaito, kas nori raso ir ka nori raso. Pasitaiko visko, tame tarpe, kad ir paraso ne i tema. Nereikia pykti, o nejucia tas nesamones praleisti pro akis.

Kodel?