man idomu...

man idomu…Nekaltas

na susipazinau su viena Moteris paprasta, simpatiska ir vakaras visai neprastas gavosi, na viskas lyg ir gerai, tik kita diena sutarem vel susitikti,o i pasimatyma atejo ji neviena, su geru bureliu panu… nesamone kazkokia, kam tos drauges? butu pirmas pasimatymas tai suprasciauNekaltas gal del drasos, o kad dabar i antraBaisu negi as koks jos trofejus ar kas cia per biesas… paaiskinkit ko as nesuprantu…Šypsena

Panele nori patikrinti kaip tu ja myli .Draugiu nekabink , bet juokik .Ir dar pastebejau mergu logika . Jaigu keliom reikia taves , tai ir kitos issinori .

kas per meiles tikrinimas 2 pasimatyma?Nekaltas

Šypsena nu jei ji pripasakojo koks tu benuostabus ir nepaprastasŠypsena tai kitos ir uzsimane pamatyt kas cia toks ju draugei taip galva susukoŠypsena nu tai aisq kvailaŠypsena taciau kartais drauges tikrai buna ikyrios kaip susipazint su tuo vaikinuku apie kuri pasakojai noriŠypsena ir atsikratyt neimanomaŠypsena

nesivodovauciau jokiom logikom,per antra pasimatyma,ot ne px,atejo improvizuok tadaMirkt ir tiek.
jei santikiai vystisis veliau tik po kurio laiko jos pacios paklausi kodel tai pasielge,ir ji manau tau atsakys,mes cia neismastysimŠypsena

Jaigu tau ta panele patinka tai tu su ja toliau daugausi , o jaigu ne tai pereisi per jos drauges .

tai kiek jinai tu draugiu atsivede?
visa palaikymo komanda ar ka? Mirkt

tai galejo ir mane bent ispeti, buciau ir as kokiu draugeliu paemesTaipŠypsena paskui kam is draugeliu apie tai sakiau, visi nori vel i kita ppasimatymaCha cha sako negi gailaNekaltas as tai su jaMoteris noliu o ne kzkokio masinio tusoNekaltasŠypsena

na as tikiuosi gal bangos merginos man paaiskinsMirkt

jos vietoje tai nevesciau,bijociau kad dar nuvilios

visa komanda 4Moteris+ asŠypsena

o gal cia isbandymas draugemsNekaltas

kazhi ar pavyktu net labai norint paaishkint…
jos paklausks, gal…Nekaltas
variantu gali but visokiu…

sapniuke2 tai gal beviltiskai atrodai ?

o tu ishkart prie isvadu, ane?

kazhi ar pavyktu net labai norint paaishkint…
jos paklausks, gal…
variantu gali but visokiu…

Kad butu linksmiau .

o tu ishkart prie isvadu, ane?

Ne , as mekstu tik pasitikslint .

na blogiausiu atveju taip ir reiks padaryti, tik kazkaip per aplinkui man rodod reikes, nes paskui gali sekti klausimas"tau ka nepatinka mano drauges?"Cha cha tada visai susikompromituociauDrovusŠypsena

sakai testas kazhkoks ar ka chia buvo tauNekaltas
jei taip tai gana ne koks…Cha cha