Makro. Pasidalinkit patirtimi.

Makro. Pasidalinkit patirtimi.

Susidūriau su tokia “bėda”, kad fotografuojant iš labai arti (3-5cm) objektyvas užstoja šviesą ir nuotrauka išeina nekokia (tamsi, neryškių spalvų ir t.t.). Įdomu, ar dar kamnors iškilo tokia problema. Gal žinot, kaip reiktų tinkamai apšviesti fotografuojamą objektą?

Pakeis tema i makro klubas ir bus smagu. Nzn fotink prie sviesos dienos, o fotika horizantalioje padeti .Nzn. Kazkaip gaunasi man makro prie 5cm, bet problema ryskumas ir fokusavimas visiskai prastai Žliumbia

Pakeičiau temą, kad daugiau žmonių su savo bėdom ir džiaugsmais galėtų prisijungti Šypsena Tikiuosi duos naudos…

Reikes sauletu dienu laukti MirktVisi tie ziediniai blicai, kur naudojami su rimtais fotikais mums nelabai idomus- jau vien kaina Cha cha

O kas tie žiediniai blicai? Šypsena Aš irgi pinigais nesimėtau, tai makro darau per du objektyvus, nes mano (tiksliau mano sesės) fotikas neturi makro funkcijos, todėl ir parūpo. Pagalvojau, kad gal naudojantis tam pritaikytu fotoaparatu tokia problema, kaip man, neiškyla… Laimingas

Cia viena is paprastesniu srelectronics.com/rf50.html