Mad Max

Mad Max

Ar čia tiek neįdomu niekam? Cha chaYožai,gali neatsakinėt Cha cha

O kas che buva ???

Gerai

Jaaaasna Cha cha

Gera režisūra

Kadangi aš už Hamį, tai sąmokslas

Chudozhestviniy film “Spizdili”

Sėkmė toks dalykas Cha cha

Gana jau Hamui titulų tegu ir kiti laimi

lets go Brandon Cha chayoutube.com/watch?v=u3mqTacnwKM

Let’s go Michael Masi, let’s go

mačiau filmavo pažystamas feisbuke iš lodžijos. emiratuose ar kur ten sakė vyksta. bet man tai pa barabanu kažkaip Cha chafulės čampą dar paveizėčiau, bet čia…

Nu, geimeriai, 9metė Senio xboxo prašo. Aš nežaidžiu ir užsikabliuot nenoriu. Dėvėtą gal geriau žiūrėt, į ką kreipt dėmesį? Gal kam atsibodo? Cha cha

džiaugiuosi už tuos, kurie džiaugiasi Cha cha

Yra proga isgert uz besidžiaugiančius Cha chaQwazai,maniskis nusipirko pries menesi PS4. Sakau ko ne xbox? Sako ps4 gerew, bbž kuom geriau, nesidomejau. Nupirko is mano bičo nauja uz 170€ , gavo pries 3m dovanu,taip ir neišpakavo Juokiasi

Man irgi senis saltis atnes deveta PS4 Cha cha pasaudyt uzteks Ufff

qwasas nežinau koks biudžetas bet Xbox Series S visai neblogas variantas, kaina ~320. Yra galimybė pasiimt xbox game pass ~10 eur į mėnesį gauni priėjimą prie ~100 žaidimų. Jei per brangu tai tada lieka PS4.

Brisiau, maniskis tai ant fifa pasinešes, nusipirko fifa22 , paskui turi nusipirkes pliusa,nemazai free šaudykliu duoda. Grafika graži. Ps5 biski nx kaina.

jus man durnam paaiskinkit turiu pasimetes du aifonus ir kaip jai bl naudotis be back mygtuko Ufff Juokiasi