Macijauskas ne naudingiausias - bet tik rezultatyviausias...

Macijauskas ne naudingiausias - bet tik rezultatyviausias…

taigis manau kad maciju visai nepelnytai isrinko nu ir kas kad jis daugiausiai imete nu rezultatyviausias tai taip bet del naudingumo o ypac kai komanda pralose …

as geriau vertinciau ispudingus ed. cotos fasus ir davido grazu zaidima beje juk vilkai ir laimejo…
nu nieko asmenisko pries maca bet jis to titulo nenusipelne…:NežinauNežinau

kazin kiek temu dar bus sukurta apie ta pati PiktasPiktas

nu jau tikrI atsibodo

nu soris net nemaciau kitu…bet juk tiesa sakau…gal…zinoma ryto fanai dabar euforijoj o as kadangi uz zalgiri tai nelabai ir dziaugious nors nei kiek nepavidziu macijui tegul buna jis ir toks rezultatyvus su rinktine zinoma visados ir per amzius…Cha cha

Cia tai teisybe - zvaigzdziu diena tam ir skirta, kad pasiziureti grazu sou, o tikra sou rode cota, kuris ir mano manymu turejo buti naudingiausias… macijauskas primete, nes niekas netrukde metyti

O kam trukde metyti? Siaip krepsinyje skaiciuojami taskai, o ne rezultatyvus perdavimai ir atkovoti kamuoliai. Jei Macas sumete gerokai daugiau tasku nei kiti, vos nepagerino LKL rekordo, tai manau neblogas zaidimas. Pora kartu jis irgi graziai idejo i kasi. Visgi Ereliu komadoje akivaizdus lyderis. O is Vilku, tai ten Kornelis kelis kartus idejo ir tuom pasibaige tas grazus zaidimas. O ka Cota? Nu stengesi, atliko keleta rezultatyviu perdavimu, bet neteko girdeti, kad perdavimai butu svarbesni uz taskus renkant MVP. Jei kalbeti apie zaidimo grazuma, tai Cota, Kornelis ir Lucasas graziai zaide, bet naudingiau Macas. Tik pralose, bo Vilkuose daug pajegiu zaideju, o Ereliuose tik kokie 3-4. Siaip tritaskis metimas kur kas naudingiau nei grazus perdavimas ar grzus dejimas. Cia tik grazu, bet cia ne grozio konkursas, eikit i Mis Lietuva, ten grozis Cha cha

Pasikuokimas iš pačio renginio ir, apskritai, iš krepšinio:

1.Duoti rinkti MVP komercinės bendrovės klientams (abonentams). Kur pasauly taip daroma? Rimtas dalykas, įeisiantis į lygos istoriją, paverčiamas pigiu žaidimu ("žaidimu su mobiliakais&quotMirkt. Ir jau ne pirmą kartą. Jei neklystu, ir per praeitus LKL finalus tas pats buvo, nekalbant apie ankstesnius "olstarus". Absurdas.
2.MVP iš pralaimėjusios komandos nerenkamas. Nerašyta All-Stars taisyklė.

Kiekvieno zmogaus supratimas apie grozi skirtingas… O mano nuomone graziausiai zaide Cota. Nu, dar Lucas stengesi, bet jau jam labai nesekesi. As manau turejo buti vertinama publikos reakcija (aisku tada Macas butu visai neturejes sansu)

butent ir jei neklystu mvp rinkti galejo tik omnio abonimentai Blogai
tai gaunasi taip kad as nors ir pirkes bilieta sedziu haleje bet negaliu balsuot nes esu bites abonentas. absurdas kazkos visiskas
2 saxum: syu tokiu savo saliskumu tai slepkis geriau krumuose. jei jau macas ten beveik be keitimu zaide ir mete kiek norejo (o per all starus tokiem dalykam niekas nemaiso) tai jis ka mvp turi but? Cha cha Cha cha
o tie jo dejimai tai paprasti dejimai ir tiek. ai jei jau tau taip tritaskiai svarbus tai nepamirsk davidas viena irgi imete Labas Labas

noreciau visiems priminti konspiracijos teorija…Zalgiry remia Bite…Nekaltas

Man aplamaj neidomu buvo ziet tas Ereliai vs Vilkaj rungtynesNenes ten jokio schou nebuvo,ten buvo rungtynes kas daugeau klajdu padaresŠypsenalietuviai nelabaj moka schow daret matos,o ir pristastymus ir seip visa rengini galejo suprganizuot kaska panasaus i Cempionu lygos siaures konf. finalo ketverta.Bet vedejas man patiko ypac kaj tas storasw kazlauska pavadino Juozu per pristatymaJuokiasiJuokiasio jej i tema taj macas pagal mane rimtaj nebuvo vertas tapti mvp ,daug gereau ir graziau zajkde tiek cota tiek david,bet seip man nelabaj ir idomu kas tapo,nes nesvarbus tas titulas ira mano manymu.

E.Cota GeraiTaipCha chaLaimingasJuokiasiMirktŠypsena
A.Macijauskas BlogaiPiktasKandaPavargęsVeeeNežinauNustebęsNe

Visas sitas renginys buvo absurdas. Tik tritaskiai ir keletas dejimu per dejimo konkursa patiko. Pacios rungtynes lievumo isikunijimas. Absoliuciai jokio stengimosi. Kai maciau NBA All-Star, tai ten bent kiek zmones stengesi, dengesi siek tiek. O naujasis "Duetas". Net verkti norisi. Turiu irasa, kaip NBA lygoje tai vyksta. Tokia lieva kopija. kad nezinau. Balsavimas vel kazkoks lievas. Per telefona balsuoti ir nuo pat pradzios. Gal balsavimu LKL cempionus isrinkime? Nekaltas

prie naudingumo prisideda ne grazus zaidimas o NAUDA komandai

Belieka tik pritarti.
P.s 2 Saxum
Naudingumas renkamas Taskai(taiklumas),atkovoti kamuoliai,pasai,klaidos ir daug daug faktoriu,o ne vien rezultatyvumas.

Cia pats taip sugalvojai Šypsena Eik pasiskaityk pagal ka renkamas MVP visame pasaulyje.

Nera cia objektyvumo kai mvp renka visi kas netingi siusdamo zinutes. Kaip tradicija kad naudingiausiu tampa rezultatyviasias. o siai tai dazniausiai naudingiausiu zaodeju renkamas zmogus is nugalejusios komandos kaip yra tai yra jeigu isrinko tai isrinko.

Macijauskas - pats banglishkiausias zhaidejas!!!
Žvaigždė

Ai kad jus z algirinio fanai irgi mazvaikiai pavydi Maciajuskui kad tapo naudingiausias…Juk rinko blyn ne Ryto fanai o manau kazkas ish LKL valdybos ar dar kazkas rimtesnio ish sitos srities.Macas vienas ardesi ir norejo laimeti! Visa jio sita triusa Vertintojai iver5tino kaip MVP tai cia galit netauksht nesamoniu kad jam nepriklauso MVP.Kota nu… pora pasu graziu padare ir viskas nei jis ten ta pergale uztvirtino ne jis ka o Macas stengesi ir tiek!