M65 USB kabelis: kai bandau paleisti updeita softo neranda telefono.

M65 USB kabelis: kai bandau paleisti updeita softo neranda telefono.

Nusipirkau usb kabeli siemens m65 skirta softo perrasymui prie jo buvo ir kompaktas su draiveriais. taigi kai pajungiu kabeli telefonas rodo kad pajungtas kabelis kai bandau paleisti updeita softo jis neranda telefono. tikrinau su AT Enabler randa telefona kad ten per 5com jungti, bet kai vel pakartoju jau neranda perkraunu tel. kartais randa. rankiniu budu banda perrasyti nurodau ta pati 5com porta ir nieko. kaip cia yra ka netaip darau ? naujokas sioj sriti. KAs gal ir turit panasu kabeli, apsvieskit ,nes jau neismanau

Kabelis aisq neoriginalus+levai padarytas… Problemos visad tokios bus… Nekaltas

Man atrodo,kad neina per usb softa perrasyti,turi butinai com kabelis.jokia com emuliacija nepades

man irgi, taip atrodo, nes pas mane irgi usb irgi neina persirasyti Ne

Nu labai informatyvus temos pavadinimas

Sakot nieko neisiais? Svarbiausia telefonas ir rodo kai pajungiu kabeli “plug in”. Papirkau ta kabeli pagal Omnyje buvusi skelbima.Pasak pardavejo skirtas tik telefono atnaujinimui, bandziau Mobile phone manageri kazka persikelt, na ir akurat neina, na nesvarbu vistiek ir paprasta usb laida turiu, o su anuo ir softo atnaujint neina. Dar bandziau,… rado telefa tik kai bande kazka daryt tel pats issijunge. Ir nutruksta viskas. Ar geriausia but neiti i tel taisykla kad ten atnaujintu softa ?

Sakot nieko neisiais? Svarbiausia telefonas ir rodo kai pajungiu kabeli “plug in”. Papirkau ta kabeli pagal Omnyje buvusi skelbima.Pasak pardavejo skirtas tik telefono atnaujinimui, bandziau Mobile phone manageri kazka persikelt, na ir akurat neina, na nesvarbu vistiek ir paprasta usb laida turiu, o su anuo ir softo atnaujint neina. Dar bandziau,… rado telefa tik kai bande kazka daryt tel pats issijunge. Ir nutruksta viskas. Ar geriausia but neiti i tel taisykla kad ten atnaujintu softa ?

Ištrauk kabelį, Removink tą COM5, perkrauk kompą, tada instalink driverius, vėl perkrauk ir tik po to įkišk kabelį. Pažiūrėk, kokį kabelė atpažįsta telefonas, t.y. įkišus kabelį į telefoną, telefone surink *#06# -->Info, žemyn ir kas parašyta prie Acc (turi būti kažkas panašaus į DCA-500 ar 510 ar 540. Parašyk, ar užsikūrė.

Augism, jei nerodo jokio kabelio modelio tik Pluged In , ka tai reiskia? Ar tai del neoriginalaus kabelio?

ka jus cia pjaunat,kad tipo su usb kabeliu negalima softo perrasyt.

Jo Taip. Ar viską padarei, kaip rašiau?

Augism dekui, bet man pagalbos nereikejo Mirkt Norejau tik pasitikslinti. O driverius galeciau uzsimerkes perinstaliuot - pats ismokau Cha chaKandantis!!! Paklausk Cronus’o (dabar liktais pasivadines CRONUS_M65) Jis gales daugiau papasakot apie usb, com for M65 Mirkt

Pabandysiu nes tik dabar zvilgtelejau , nes visa diena ineta zmonem tvarkiau gerai, kai tik tai padarysiu parasysiu kas is to isejo…dekui Taip

Tai va pabandziau vel remuvinau viska ir vel suinstaliavau usb draiverius na randa telefona tik programa jau bando ruostis jau software perrasymui tai telefonas bac ir labanakt issijungia. Nu ir kas cia per navarotas nesuprantu. Kompakte duoti draiveriai DCA 510 kabeliui. Gal telefone beda arba kabeli? ir telefone ziurejau rodo “plug in” ir daugiau nieko. Ot galvos skausmas, na nepasiduosiu…

Siaip o kabelis originalas, ar ne? Nes taip jau yra, kad su neoriginaliais ko gero nera imanoma perrasyti softo. Pas mane panasi situacija buvo su S55 kazkada…

Taip būna, nes per didelis įtampos šuolis būna gaunant duomenis į telefoną. Tarp 2 ir 4 telefono pino reikia įlituoti 2,7-3,0 V stabilitroną. Bent jau man padėjo. Bet reikia lituoklį turėti Cha cha. Pasiskolink, ten tikrai nieko sudėtingo, užtruksi 10 min.

Va tai aciu, a jau ka tai lituoti moku , gerai pabandysiu, aciu sirdingai. Šypsena

Kur rast DCA-510 draiwus?Blyn siemens psl ziurejau,tai ten tik mpm ir jokiu draiwu Liūdnas butu gerai tikslus linkas