M3 invalido vietoje

M3 invalido vietoje

tai ka?

eikit f-1 žiūrėt

ojus nepagalvojat kad invalidumo grupe turi ir zmones,sergantys diabetu? Nekaltas

ir pliubas niekas nepaziurejo ar uz lango guli pazymejimas ar ne Kietas

VGTU kiemas basanavkeje, invalidai ir mokosi Juokiasi

taip. diabetikai turi grupe, ir teise statyt ten turi, bet ar jie tokie “invalidai”, kad negali lycnu 50 metru pedint? man kazkaip butu geda naudotis tokia “lengvata”, kol kojos, rankos ir galva sveiki ir tikrai netrugdo judejimo. ne viena diabetika pazistu, kaikurie ju aktyviai sportuoja, zaidzia futbola, krepsini, o ir pagert nesidrovi, zodziu gyvena pilnaverti gyvenima, tik kad laiku susileisti vaistus turi ir svorio priaugo…

o kodel invalidai negali mokytis? Nekaltas

Kosmoz> tai tipo pagal tave ‘diabetikas’ su jam leidzianciu dokumentu tegul pastato toliau nuo invalido vietos ir perleidzia ta invalido vieta buduliui kokiamnors?

Kosmoz,pritariu…bet jei zmogui reik ka nors staigiai saldaus ikalt ir pasistato JAM skirtoje vietoje,tai as nematau nieko blogo Apkabinimas

tai jau dabar jei turi invaliduma ir tai ant zmogaus nesimato, tai jau negali statyt tose vietose? Cha cha nesuprasiu as jusu turbut niekada

o invalido ženkliuką matai? Nekaltas Aš tai ne Ne

nera to lipduko pas jy tikrai Mirkt

zenkla jau tikrai reiktu perdazyti, nes ivaziavus pro vartus, jo beveik nesimato.

invalido zenkliuka uzsiklijuot vpadlu, gedinasi, o statyt tai pirmas. taip “skubejo”, kad dar galu pasistate.

zenkliuka, o gal ne su savo masina, ir pazymejima numetes ant paneles

taip patogiau masina pasistatyti Kanda

wu, o taisyklėse nėra aiškiai apibrėžta, kad turi būti ženkliukas? Nekaltas

px man

storas bailys, kad leido uzstatyt invalido vieta Kanda