LYSAS padare Z8 valio !!!

LYSAS padare Z8 valio !!!

tai va kadokas vs. Z8 = kadoko pergale (kalnapilis drag marijampole atgarsis) lenkiam galva priesh lysa…

shiaip jis yra Lyss

Jo kadokas kuo toliau tuo labiau visus stebina jega Gerai

RS koks skirtumas kad ir shikaka vadintusi ŠypsenaŠypsenaŠypsena svarbu kad jis z8 suede…lauksim kas bus toliaU

AgA ir as buvau.Jis jau nuo pat pradziu geraj vare saunuolis GeraiGerai Ar matet kaip tas Z8 ir tas naujas raudonas cabrio bajge vaziavima bande saulia piest bet ne vienam neisejo + vos vos neatsitrenke i gaisrine Šypsena

nu tikrai Lyss valint pradejo gaila super finale fals starta padare ,man mintis kirbzda kas bus kai deze kumsteline isidesGerai

To rricardas. Padare tave ta balta 323 mazda gaila LiūdnaLiūdna o as taip tikejausi Šypsena

Mjoooo arba tas kadokas stebuklingas, arba Z8 su 1,5 D varikliu… Graziai paturejo ta bimbuka Cha cha

Nors ir nebuvau ten bet lenkiu galva pries Lyss kadokaŠypsena Saunuolis!
Idomu kokia buvo to vairuotojo Z8 reakcija po tokio fiasko?Aš nekaltas Gal kas matete?

O as net nesitikejau .Mazda tai turbo kvatro.na dar ir asfaltas slidus liginom duomenys .mano reakcijos laikas 0.525 (minimalus 0.500) o pirmi 60m 2.602 kai draugo reakcijos laikas 0,675 o 60m 2,050 .daug ka leme padangos

Jo Riccardui nepasiseke bet nieko mes vistiek tave palaikem Gerai

nu negali visalaik laimet dar su tokia auto kol kas ja vos speju sutvarkyt kad vaziuotu va per ziema rimciau varikliu usiimsiu.O dalivavau tik del patirtias kurios sankrizoje prie sviesoforo neigysi ,be to renginys tikrai retas ir idomus.

O joooo… Matem… Sypsojosi pro asaras ir isijunges avarini grizinejo atgal. Lyss susilauke gausiu aplodismentu Labas ir graziu Marijiempolietisku mergycku oro buciniuku Cha cha
Labewsiai patiko pats pats finalas, kuomet audi RS2 vos formules nepadare. Man atrodo, jei varzybos butu uzsitese mazdaug 15 minuciu ilgew (lietaus dangus tikrai nepagailejo), formule butu buvusi padeta i vieta vs Quattro!

Jeigu butu pradeje rimtai lyti tai formule ishvis nebutu vaziavus su OOOO

kietas kadokas Cha cha

Ka reiskia tas zodis "Kadokas" ar tai Opel Kadett? Beja norejau paklasuti. Kai buvo dragas Klaipedoje maciau kaip ant masinos variklio purske kazkokias putas kad atvesintu varikli ar ka tai su gesintuvu. Tai wot idomu kas ten per putos buvo? Ar ten kokie nors specialus gesintuvai yra? Kiek tokie kainuoja?

kentaur:
Galbut mashina dege?

Is paprasto gesintuvo salde radiatoriu arba intercooleri.

geras daiktas tas kadetas Cha chaCha chaCha cha prisimenu kai Lenkijoj drage lenkai klausinejo apake “a co to zo AUTOS?” Cha chaCha chaCha chaCha cha