LTU pirmakursiams

as irgi ji laikiau, nes juk yra nemazai specialybiu kur reikia sito egzo rezultatu…Kad ir tam paciam VU norint studijuoti teise… Nekaltas

ruta gimelstein Šypsena

Niu is logikos surinkau 13 tasku is 18 galimu ŠypsenaTūsas

As tai paskutini vakareli kazka paskaitinejau, tai galvojau neislaikysiu tos logikos is viso, bet 6 taskeliai irgi neblogaiCha cha

aloha, mielosios koleges ir kolegos Kietas

ltu - fainas univeras, mano megstamiausias Gerai. Net palyginus us kai kuriais uzsienio univerais, pirmenybe teikiu ltu Šypsena. Noriu palikneti visiems sekmes teises studijose Gerai. Tam kad taptumete geromis teisininkemis ir gerais teisininkai, reikia daug mokytis Juokiasi. Taigi, mokykites, mokykites Cha cha. Kitamet as galbut tapsiu jusu destytoju, taigi matysimes ne tik kaip studentai, bet ir kitaip Juokiasi.

Sekmes visiems sesijoje!!!

Aciu Flirtas

ohoho Šypsena lauksimŠypsena

ohoho Šypsena lauksimŠypsena

[/quote]

laukit laukit Cha cha Kietas

laukit laukit Cha cha Kietas

[/quote]

koki dalyka zadi destyt?

koki dalyka zadi destyt?

[/quote]

civiline Gerai Kietas Žvaigždė

Fuu! NežinauVeee
geriau jau koki baudziaka…
nu jau nuobodziau ir neidomiau uz civiline turbut nebuna (man)ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

civiline Gerai Kietas Žvaigždė

[/quote]

grieztas busi? Šypsena

civiline Gerai Kietas Žvaigždė
[/quote]

[/quote]

na man jau nebedestysi… O gal ir gaila!Mirkt

P.S. o man CT visai nieko…Liežuvis

Swallow, ish kur zinai kad civiline Gerai?.. juk tu dar tik pirmakurse, rodos…?
beje kaip sesija? Šypsena

[/quote]

Fuu! NežinauVeee
geriau jau koki baudziaka…
nu jau nuobodziau ir neidomiau uz civiline turbut nebuna (man)ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

[/quote]

deep, prasau atsargiau rinktis zodzius Mirkt. Civiline - man - zymiai fainesne nei baudziakas. Be to, kokios dabar teisinkui perspektivos su baudziaku? Zinai? Praktiskai jokiu - tik per pazintis, konkursai 50 zmoniu i 1 vieta i apylinkes prokuratura. Aisq, noredamas dirbti provincijoje, budamas baudziaunininku visada rasi darbo Kietas

koki dalyka zadi destyt?

[/quote]

civiline Gerai Kietas Žvaigždė

[/quote]

grieztas busi? Šypsena

[/quote]

tai aisq Juokiasi. Bet teisingas Kietas. Swallow, nzn, kaip bus, jei rimtai. Paziuresim Kietas

na, juk ne apie perspektyva shnekejau,
o tik apie tai kas MAN labiau patinka/nepatinka Mirkt

aishku, visa tai dar labai priklauso ir nuo destytojo… o civilines destytoju labai pasigirt negaleciau… tox jaumas, i ji ziurint, kad jam tokia kancia ateit i univera ir vest tuos suknistus seminarus… jis taip tingi, jam taip neidomu…Nekaltas jei net kolius taiso jau virs menesio ir jam visiskai dzin… Apakęs na jokio skatinimo, nieko…Nekaltas
Nežinau

as ir nerasiau apie ja nieko, cia jis rase Šypsena
o amn sesija tai kolkas normaliai,bet jauciu tik kolkas Šypsena

o kas tau CT desto?Nekaltas

jo, su destytojais problema. Visi, isskyrus civilines katedros vadeja, dirba kitus darbus.
Pas mus su semunarais buvo panasiai, tik magistranturoje Norkunas fainai seminarus vede.
Kai as destysiu, pasistengsiu nedaryti ankstesniu destytoju klaidu Kietas

Beje, kas jums deste seminarus ir bendrasias? Ir baudziaka irgi?