LTU pirmakursiams

LTU pirmakursiamsLabas

As, kaip ir jus visi, pasirinkau Teises universiteta savo studijoms ir kol kas man cia labai patinka ir beveik viskas tinka ŠypsenaTaipO kaip jums mielieji sekasi?Kaip reikalai su knygomis ir uzrasais?Gal kam pasitaike galimybe apsigyventi LTU studentu namuose ar salia esanciame bendrabutyje Didlaukio 59(as ten gyvenuMirkt )?Kokie atsiliepimai apie gyvenamas salygas?Ar jau turite interneta?Pasidalinkit savo ispudziaisTaipLabasGerai

nius, as irgi kol kas nesiskundziu Nekaltas destomi dalykai gana idomus, tik va kai kurie destytuvai nesugeba ju idomiai pateikti Nežinau patinka moderni aplinka, sudarytos pakankamai geros salygos studentams, valgyklos maistas papigiai Niam niamCha cha… tai ne tamsus VU uzkaboriaiVeee nors aisku, cia tik subjektyvi mano nuomoneMirkt

Aisku aisku,kas dar turi ka papasakoti ar pasigirti?

Kagi kagi, nors dar tik pati pradzia, bet ten grazu, jauku, svaru, modernu, destytuvai irgi savo vietoj, valgykla super! Dabar ziuresim kaip su mokymosi kruviu ir pan dalykais, o apskritai jauciu, kad geresnes vietos sitoj saly studijuoti ir nesurasim Kietas

beje, as TF dien.Labas

As irgi TF dieniniam Taip
Bet mokslo kruviai kasdien dideja ir dideja…Kol kas su viskuo beveik susitvarkau Šypsena

[quote] as LTU TF ketvirtakurse, bet visktiek atsakysiu i sita tema, manau, kad LTU, tikrai gera ir siuolaikiska mokymosi istaiga, sudarytos puikios salgos mokytis, cia jauku, erdvu, grazu ir mielaŠypsenaMan cia tikrai patinak, ir kolektyvas labai draugiskas, taip pat destytojai, darbuotojai…

taip LTU tikrai labai modernus univeras Gerai Gal jis ir neturi tokio vardo kaip VU bet man tikrai daug maloniau eiti i univera kuris tau sudaro visas salygas mokytis. Taip O jau apie valgykla tai isvis tyliu…Pirma karta pamacius valgiarasti mane istiko 5 min isterinis juokas del kainu…Na kas mokosi LTU mane supras… Cha cha Na, kad ir kaip cia butu gerai - mokytis visvien reikes.Ir daug. Nors pasakykit kur nereik?

DJelka, maciau tave per aerobika pirmadieni (cia rugsejo 15 tikriausiai) Cha cha
niu tikiuosi neapsipazinau Mirkt

galiu pasakyt kur nereik Cha cha pvz VU Informologijoj ar Bibliotekininkystej (atrodo gerai parashiauCha chaCha chaCha cha)… sedi zmones ir nosi krapsto… taj vat Šypsena
O mes sedim ir knygas krapstom Pavargęs… antram kurse va dabar tai pajutau… kas taj yra mokytis… Nežinau aj bet nieko, nenumirsiu LiežuvisIgnoruojuCha cha

Tai kita karta prieik arciau-susipazinsim ir paplepesim ŠypsenaTaip

ltu rulez. siandien prasidejo studijos Cha cha atvarai, papigiai pavalgai ir seip smagu. va ir aerobikos suspeji pamatyti eidamas po aukstus Juokiasi man cia patinka Taip

nu tegul ir krapso ta nosi… Ka paskui veikt baigus ta bibliotekininkyste…? Nekaltas nors…Ka veikt baigus teise? juk teisininku dabar ir taip per daug…
Bukit geri, pasakykit kokia specialybe dabar pati reikalingiausia? Tūsas

kas dabar reikalingiausia, dar nereiskia, kad bus reikalingiausia po 4-6 metu, kai baigsi

Niu niu niu Nekaltas
Taip nekalbek Šypsena

VALIO!!! Tūsas
Is UTI kolio gavau 9 su pliusu Žvaigždė
Man sekasi Nekaltas Flirtas

o sveikinu!! Gėlė mes dar nerasem ne vieno kolio!Tūsas, bet jie jau arteja - VA ir logika Baisu ammmmmennnnn bus man… Pavargęs, del teises istorijos dar nesusitarem, bet laukiam perkuno is giedro dangaus - kai maziausiai tikesimes - p.Kazlauskiene mums duos rasyt ta koli… Kanda

tai va,teisinkai busimieji…klausimuka jums toki turiuŠypsena ar laiket matiekos valstybini egzamina?ar reikia jo stojant?

Man tai verkt norisi, kai tokius idomius dalykus taip neidomiai desto:
pvz. psichologoja - Ruta (su zydiskz pavarde, blyn uzkrito) - grybauja, Froidu svaigsta ir is is knygutes skaito, jokios savos minties…
Visa kita, lyg ir liux.
P.S. Garbe doc.Vyciui uz tai, kad pati neidomiausia dalyka LOGIKA, taip aiskiai ir suprantamai desto Alus

ash tai pvz laikiau…
bet i LTU stojant jo nereikia.