LT X

LT X

Skaitau

Blogai

Niekas dar nebuvot susieje su sita? Cha cha

Vo dar viena freeimagehosting.net/wp4kw

buvau susiejas su sitokia masina, jei ten ta balta, DAF markes Taip

bb kas cia bus suejes. puse cia esanciu prarastu kalbos dovana, jei sita pakalbintu

cinkai, dar pasakyk, apsisiktu Juokiasi

labai panaši į vieną žinomą personėlę Blogai

Cele - vaikina nuviliojo?

o tai ko prarasti kalbos dovana, einant prie turgines blondines? Manau cia jai reiketu pasitempti, kad prie jos butu verta eiti Laimingas

kojoms kažkas negerai, matyt suka sąnarius Skaitau klibėjimas šakių srity, saleblokai bus savo atgroja Juokiasi gerai bus panešiota Juokiasi

panaši į mergaitę iš lenkijos pakelės Juokiasi

huntero, oj ne, tiesiog apie mano minėtą personėlę, gaila, bet gerų žodžių dar negirdėjau Cha cha

Cele - ne su tais bendrauji gal Mirkt galimas daiktas, kai kas apie ja tik gerai atsiliepia Mirkt

huntero, na tai gerai, tik norėčiau pamatyt tuos, kurie gerai atsiliepia ir išgirsti argumentus Cha chaneesmė žodžiu

Cele - esme yra musyse, visuose musyse Šypsena

Reikia ziuretis ka apie pacia sneka, o ne apie kitus. Nes panos pacios pasirenka kuom joms buti. As va zinau paneliu kompanija, apie kurias visi blogai sneka, bet kai tik veiksmas vyksta, tai visi pirma nuo ju pradeda. Nu ir girti pasnekejom taip nuosirdziai. Tai ji sako o kam man vargsei draugauti su vienu kol jauna esu? Dabar kiekviena diena keli pasiulymai kazka veikti, visada uz viska moka, dovanu gauni pastoviai ir pisiesi tiek kiek tik nori ir su kuo nori. O sako pradesiu draugauti sedesiu su vienu namie ir savaitgaliais kazkur iseiti? Sako man to nereikia. Nu ir maladec pana, juk niekas nenori ten dideliu santykiu, visi zino ko susirinke ir kas yra kas. Tai visas kalbas ka apie ta panu kompanija girdejau tai is kitu Moteris kai pasisveikini klube ar kazkur, pamato ir paskui sako o tu ta *kekšė* dar pazysti. Nu taip aisku pazystu, o kas cia blogo? Šypsena

pats kirkinai?

vyriausias, ne apie pisimus reikalai, taip kad Mirkto ir šiaip iš emsės, man jokio skirtumo merga duodasi su kuo nori ar nesiduoda, jai gyvent - ne man. o kas ką apie mane šneka, tai patikėk kaip man vienodai rodo, išaugau iš tokių laikų, kai kitų nuomonė buvo labai svarbi, dabar - nepatinka, nebendrauk, yra aplink daug žmonių su kuo bendrauti