<SMURTAS>

niekad Ne

wa o man forcaj grasina.sake kad sudubasins ar dar ka padarees, nes ash drawgawju su banglajs Šypsena grazhu ka,… Aš nekaltas

forsaj daznaj tik grasina ir nieko nedaro nors yra ir agresyviu. mano vajkystes draugaj dabar forsaj gal todel ramu savo rajone,o siajp taj labiau bendrauju su banglajs ir jie labiau linke ajskintis santykius pasikalbeje o ne mustynemis ir apskritaj kam is vis mustis? nebent kaj labaj rrejkia issiliet,bet gi galima ir kitajp…

nepripazistu smurto…

niekadwa

as ir taip manau,o ypac jei jis is vaikino puses ir dar pries mergina tada isvis…Piktas

teko viena karta matyti kai vaijkinas skele savo merginai, kad shi net pargriuvo ant zhemes…papraschiausiai uzh tai, kad jo nepalauke…kazkoks apsurdas. tai ne tik kad zhema bet ir shlykshtu Piktas

Sutinku,niekad neatleisciau vaikinui,kuris taip padarytu ir apaskritai niekad su tokiu nedraugauciau…ir is kur isvis tokiu atsiranda?Argi sitaip galima???

smurtas Blogai !
niekada nesiterliociau su vaikinu kuris galetu pakelt pries mergina kumsti. tai tik rodo jo zema lygi, nejautruma ir pan.

AS JUMS PRITARIU. JEI NUSILEISIM BUS NE KAS…
Ne

Taipgerai kad merginos taip galvoja,ne su tokiais niekad nereikia prasidet…,jie musu neverti…

ne… jei musti tai geriau kokia pagalve, sena zaislini zuiki ar eiti susirasti bokso kriause…

Cha chaTaipCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Na esnt realiam pavojuj galeciau.(saves ar kito gynybai)

moteru negalima musti Liežuvis

saunuolisŠypsena

nu wa prisiminiau sawo sena tema,jei netingit parasykit…

negalima kelt priesh mergytes rankos Ne

niekadaNe nepakeliau ir niekadaNe nepakelsiu rankos pries mergina,juk tai zemaTaip

jejgu pries mane draugas pakeltu ranka ta pacia akimirka ji palikciauKandaPiktas