LT POLICIJA?

LT POLICIJA?

Viskas pagal taisykles, bet tai ar ikainiai neikandami pervezimo? ar draudimo sutartys pasibaigusios?

Čia tikrai klausia akumululiatorius lituojantis žmogus?

Auris Juokiasi Juokiasi

Auri, ko dar negali klausti akumuliatorius ir kt plastmases lituojantis zmogus? Nekaltas

Gal accountą kas nulaužė, rūpinuosi. Cha cha

leido paliest?

Rafinuotas, zinok nesuprantu, kur cia problema Šypsena

gal timptelejo pora km, kad nekviest tralo ir greiciau tai padaryti. Gal isvis be valdzios dabro kokia makle suka. Begale variantu gali buti. Aisku vln tokio bajerio nesu mates.Gal kiek keistokai atrodo , kad nusiemes(tikiuosi,kad ne) nuo darbo ekipazas tempia kolega.

bent pas mus, tai kiek policijos mašinų atsirado servise, visos atitemptos buvo. Nematau aš čia kažko keisto.

Negalima vilkt? Nekaltas

geras musaras- mires musaras Gerai

pagal KET galima, bet tiesiog nesu mates tempiamos policininku tarnybines masinos.

o ash esu mates musara kaliosus valganti, net uniformos nenusirengusi Juokiasi

per zero Cha cha

nu nia. Cha cha seneu ala tu elitiniu sutenioras kompanijoj budavo, tai ble ble kokiu keistu zmoniu jis kartais atvesdavo per balius. Juokiasi kazkada kurwyne sedim, kazkoks lopas razlyvajetsa, ant stalo ganja, kaliosai, kurwos aplink. paskui man tik pasake, kad prokuras. Juokiasi

esu geres su prokuroru, apsiveme, prisimyzo ir issivoliojo Žliumbia

Kaune ir aš mačiau tokį tempimą. Nafik trials, kai galų joks salaga sudalyvauti?