LSA Atviros spiningavimo varzybos Elektrenuose

įdomu, kur jūs spiningausit ??? Nežinau

Elektrenuose prie baznycios

tu čia rimtai ???aš jus iš balkono tada stebėsiu Laimingas

tai nebus komandos “bijunai” ??? Cha cha

6-7-8 as dirbsiu Žliumbia

duosim tau i rankas ziuronus ir mitiugalnika, galesi garsiai komentuoti varzybas ir siusti raportus i banga Šypsena

Daugiau info: Rugpjucio 7 (I etapas) startas 12 val. zvejojama 6 val. Rugpjucio 8 (II etapas) startas 6 val. zvejojama 6 val. Mokestis vienam zmogui 15 lt. Visos zuvis (kurios neribojamos MZT) imamos tik nuo 15 cm. Atnesus svert mazesne nei 15 cm.-ispejimas, atnesus antra tokia diskvalifikacija. Zvejojama is valciu, valtyje gali buti tik 1 zmogus. Valtims suartet draudziama. Echolotus, bei el. variklius naudoti leidziama, benzininius draudziama.

Tai ar dar yra norinciu? Kur Dar321, loomis, Diaboliq, Deivisga, Suliaz ir t.t. Si sestadieni varom i vieta ziuret, kas kur ir ant ko.

blia !!! Apakęs čia dar ne šias išeigines… Baisu Kukoč !!! aš tom dienom būsiu Dubysoje, na nebent tave kaip nors suvesčiau su tuom valties šeimininku… Liūdnas

voba Apakęs - vakar supratau, kad si sestadieni, o pasirodo, kad kita Apakęsbus matyt Taip

Taigi parasyta pacioj pirmoj zinutej Juokiasi

man vakar stogas vaziavo Juokiasi

o i Luodi nepamirsai kad zadejai vaziuoti rugpjuti? Šypsena

Jei nera, tai visiems Cha cha Klausimas kas pagaus tas paskutines Juokiasi

duosis matyt Nekaltasjei su Valdziu sutarsim,tada prisijungsim…o nakola duosi kas ant ko Cha cha

dar yra laiko-galvosime,t.y.ziuresime ar galime Cha chaP.S. registruotis reikes vietoje ar telefonu is anksto ???

vietoje

Ar varo kas nors sestadieni i elektrenus paziuret kur kas kimba?

sadyvra juk varys Šypsena

sadyvra šeštadieni turi baigti šveist grindisblia Piktas Kandajei chebra kas varysit, duokit žinot Nekaltas