LPG, duju iranga, sanaudu skaiciuokle = vilokta

LPG, duju iranga, sanaudu skaiciuokle = vilokta

Pateko man i rankas Viloktos reklama…nuejau i saita, o jie ten akcija-atrakcija varoŠypsena
Yra ir patogi skaiciuokle palygint duju ir benzino kainas…SaunuoliaiCha cha

Bet mane domina, gal kas esate susidure su jais. Noreciau paklausti ar brangi pas juos duju iranga ir jos montavimas?

Thanx 4 answersMirkt

dujosBlogai, pamirskŠypsenaGadina variklyŠypsena Tarp kitko, kol formule nevazines su dujom, tol manysiu, kad dujosBlogaiBlogaiBlogai

Nu tu cia prajuokinaiLaimingas
Isvada: kas vazinejat ant DUJU arba DYZELINO tas zinokit, kad tai yra S H U D A S, shie degalai gadina varikli nes formuliu nera nei dyzeliniu, nei dujiniu…Cha chaCha chaCha cha
Tiesa ziemines bei shipuotos padangos irgi SH…, ant formules kazkodel nededa…Cha chaCha chaCha cha Matyt shipai ishlaksto arba gabalais nusilupa…

Gadina varikli ne dujos, o jo savininkas susimontaves akmens amziaus duju iranga "kuo pigiau" ir "prisukes varzta" kad vaziuoti kuo taupiau sudegina varikli. Apie dujinio kuro savybes - http://www.worldlpg.com , http://www.lpg-asociacija.org .

Vienareiksmio acakymo nera. Viskas priklauso nuo pinigines, poreikiu ir nuvaziuotu km. As per metus suku apie 50-60k km, bet duju daugiau nebesidedu - per daug problemu, nors ir explotacija pigesne. Galiausia, juk ne visiems svarbiausia sutaupyti lita kita, gal svarbiau vaziavimo kokybe…

Juokiasishiapi yra cool, nes ra;lyje ziem su jais vazineja, ir tol, kol raly nevazines be sipu, manysiu, kad padangos be sipuBlogai as tiesiog taip manauNekaltas Dyzelis neraBlogai, bet tikrai nelabai suprantu tuos zmones, lkurie permoka nauja automobili pirkdami su dyzeliniu varikliuBlogai, vargu po kiekj laiko atsiiperkaPavargęs Ar cia dabar jau kox prestizas tureti dyzeline autoApakęsPavargęs?

Gerai tu cia atsakei pritariu TaipCha chaCha chaCha cha

skaiciavau kiek dujos ir man sutaupo feraris tuoj iseis ir dujas ir i ji statysiu lektuvui taupysiuCha cha

Skoo rašė:
Pateko man i rankas Viloktos reklama…nuejau i saita, o jie ten akcija-atrakcija varoŠypsena
Yra ir patogi skaiciuokle palygint duju ir benzino kainas…SaunuoliaiCha cha

Bet mane domina, gal kas esate susidure su jais. Noreciau paklausti ar brangi pas juos duju iranga ir jos montavimas?

Thanx 4 answersMirkt

susirasinejau pakankamai su robertu vilokta,as domejausi II kartos duju iranga su programuojamu kompu,kaina 2060 + purkstuku emuliatoriai 175-260Lt, gaunasi apie 2200-2300Lt,BRC stato tokio lygmens iranga uz 1800Lt,is to kazkiek galima sprest apie kainu lygi;realiai jie reklamuoja Leonardo iranga - kas is esmes yra tik Leonardo kompas,kuris "ciulpia" info is liamda zondo…

gal to saito adresa ?

Saito adresas paprastasŠypsena

http://www.vilokta.lt Mirkt

EnjoyLaimingas

Mano skaiciavimas:
dujos 1.3513 bus 17.55Lt
95 2.28
9 bus 20.50Lt
ekonomija 3Lt/100km * 10000km bus 300Lt.Kaip buvo mineta,kad iranga kainuoja 2500Lt,vadinasi atsipirks tik po 8 metu kai busi pamirses kaip ir automobilis atrodeCha chaCha chaCha cha

mdaaa… nu tu che ir primetei… duju benzo valgo 9ltr, o duju 13 Cha cha Cha cha
ir beje vilniuj dabar dujos 1.29+beveik visur 10 cnt nuolaida = 1.19… paskaichiuok ish naujo ekonomija Cha cha

Yra kas dujas pilasi ir po 1 lt
O be to as ant benzo i uzsieni tikrai nevazineciau,kur benzas kainuoja 1eur

TU PATIKEK MANIM KAIP ATSIPERKA TURET DYZELINI AUTO … SKAICIUOJAM : SU SAVO MASINA PRAVAZIAVAU JAU 50000 KM APSKAICIAVUS JI MAN SURYJO 2500 L DYZELIO ( 5 L - 100 KM )TAI BUS 5000 LT … O PVZ. MASINA KURI RYJA 7.5 L BENZO PER TA PATI LAIKOTARPI BUTU ISLEISTA 8700 LT … TAI VA JAU 3700 LT ATSIPIRKO Šypsena BEVEIK ANTRA GOLFUKA GALECIAU NUSIPIRKTI ARBA DVI NAUJAS TURBINAS I RENUSKE Šypsena

Nezinau kaip pas juos dujos, bet kiek man teko susidurt su duju dejikais tai pasitikiu tik BRC dedamomis. Ir kiek zinau dar kol kas niekas nesiskunde ju darbu.

Kur vilniuje deda brc dujas?

Idomiai tu ciaApakęs
Mano skaiciavimas:
dujos 1.058.5 bus 8.925
95 ~2.28
7 bus 15.96
ekonomija 7lt/100km * 10000km bus 700Lt. So, mano iranga kainavo 1100Lt, vadinasi ji atsiperka (man) per 1 metus.
Dabar gali zvengt toliau.

Tik savo skaiciavimuose viena nuliuka pametei:
1000 km bus 300LT, o 10000 jau gausis 3000LT…