Loreal- Color pulse

Loreal- Color pulseMirkt

Gal kuri nors bandet situos plauku dazus? Šypsena Butu idomu suzinoti ar jie gerai nudazo ir ar tikrai po to lygiai nusiplauna? Šypsena Parasyta, kad sudetyje nera nei amoniako nei peroksido, taip isetu, kad nors ir kiekviena savaite gali keisti plauku spalva nepakenkdama jiems, bet ar is tiesu sitie dazai negadina plauku? Šypsena

Pasinaudok paieska Taip

Naudojausi Mirkt Apie situos dazus nieko nera Mirkt

Kazkur jau maciau sia tema. Tik tarp kitko patariau pasiieskot nes apie dazus nieko nenutuokiu. Man plaukus dazo tik kirpeja mano ir tai tik su shwartzkopf produkcija. Drovus

Kiekwieni dažai kenkia kažkiek plaukams! O ant dežutes gali buti prirasyta wisko,kad net gydo plaukus jie! Nekaltas

Nekenkia dazyk drasiaj ir nestradalink Girtas

norėjau ir aš nusipirkt, bet kad neišsirinkau spalvos, nes ten taip nupiešta tai be ryšio, o pavadinimai tai iš vis… nori, tai bandyk visus iš eilės… pvz… tamsiai ruda spalva, o ten kazkaip varinė lyg tais užrašyta… nu tai ka žinau, man varinė asocijuojas su ryža Cha cha arba kita atrodo irgi normali spalva, o pavadinimas vyšninė lyg tais Baisu tai išsigandau ir pabėgau iš parduotuvės Juokiasi

Jei esi sviesiaplauke, tai jokiu budu nesidazyk raudonom ir rudom spalvom, nes kai dazai nusiplaus liksi sviesiai ryza, ir isplaut nebegalesi Baisu

niu va Apakęs aš norėjau pažiūrėt, kaip atrodyčiau brunetė Nekaltasniu nesu labai šviesi, bet ir ne tamsi… tai kaip jie nusiplauna, jei nenusiplauna??? Baisu

Wisi tie dazai “nusiplaunamtys” wisiskai neissiplauna Taip cia faktas Cha cha

jo jo Taipmano drauge blondzinka,tai kaip pasidaze (gal ir ne siais konkreciai,bet kazkokiom irgi nuplaunamom putom) tai ilgaaiiiii ruzava vaiksciojo…

vadinasi, labai gerai padariau, neįsigydama tų dažų-putų Taip

jo, meluoja ir apgaudineja padlos Piktas. gerai, kad ir taip ruosiausi tamsiai persidazyt, o tai nezinia kiek dar laiko buciau tikejusis kad tas ryzumas nusiplaus, po eksperimento “pabandom kaip atrodysiu su kastoniniais plaukais” Cha cha

blondinem tai isvis ner ko prasideti su tais dazais, nes pasviesint jie nepasviesins, o jei nuspresi brunete patapti, tai vaiksciosi tokia sviesiai ryza, nu tokia labai slyksti spalva lieka Baisu is patirties kalbu, o paskui ir norint normaliais dazais dazytis kyla visokiu problemu Pavargęs, kai as norejau savo ryzuma isnaikinti su sviesiais dazais, tai tapau geltona kaip visciukas, kai nudaze man plaukus Baisu po to dar viena kirpeja daze, tai jau truputi normaliau gavosi, bet tai po to karto daugiau nebenoriu as tu nusiplaunanciu ne istolo Nenu tuos visokius kastonus manau tik brunetes ir gali naudoti, nes sie dazai atspalvi suteikia, o blondinem tai isigeria tas kastoninis pigmentas i plaukus ir paskui tik Žliumbia belieka

…jau zinove… Cha cha

…o jus zinojot, kad blondines daug anxciau pradeda zilti…tad geriau jau anxciau pasipraktikuot nei garbaus amziaus moteriskei ryzais plaukais vaiksciot… Juokiasi