Londone ar Briuselyje?

Londone ar Briuselyje?

Maniškei ir dar vienai jos kursiokei pasiūlė mokytis Londone arba Briuselyje Apakęs Apakęs ApakęsTiesą sakant, aš apakus… Gal kas nors galite pasidalinti patirtimi? Patarimais?Nuomonėmis? Girtas Baisu ApakęsŠiaip tai aš šoke Nekaltas

buvau ir ten ir ten, tiesa, nesimokiau, Londone turistavau, Briuselyje dirbau ir siek tiek pramogavau. kaip miestas - geriau Londonas, bet zmones tai Briuselyje malonesni.

a tu babkiu turesi jai mokyt LONDONE ??? Cha cha

nu anglija garseja savo universitetais ir gautas issilavinimas ten visada bus vertinamas. Bet aisku, ten viskas labai brangu Taipleisk bet kur, suteik vaikui galimybe Mirkttik kaip nors subtiliai paprasyk, kad dovanu juodo anuko neparveztu Cha cha

Dar nesitariau su savo tėvais Ne…dėl babkių. O tai ten už mokslą reikės mokėt, ar ne? Sakė, kad duos bendriką ir galės dirbti. Na, tą patį ir čia daro TaipPrašom pasakyti, ar daugiau naudos bus, jei ten mokysis? Na, anglų, žinoma,gerai išmoks, o ir dabar neblogai moka. Ale gi Londone tas josios biarnas, kurs net atvažiavęs buvo… BaisuVelnias, kad neištekėtų anksčiau laiko Apakęs GirtasGal perspektyvos bus gersnės, jei ten mokysis? O ką čia, manot, labai lengvai darbą ras? Specialybė Želdiniai ir jų dizainas ??? ???

Ja dumaju sto lucse pust tvaja docenka ucetsia v londone!

aisku, lai varo Geraianglijoj gal pavyks pagal specialybe kokis kelis darbelius atlikt - ohoho kiek ten uz tokius dalykus moka. Vat tik kad po to sugrizt uretu noro Mirkto sugrizus, aisku, perspektyvos didesnes. bet jei jau as isvaziuociau, tai negrizciau. Ten didesnes saves realizavimo galimybes Cha cha

nebijok, ten nuvaziuos pastos ir gris su pilvu Taip gaus labai gera isislavinima… tik zirek kad ne koks angliakasys uzliptu… teisingai ten kazkuri jau paminejo Taip

Vienareikšmiškai Londonas. ateityje labiau kotiruosis.

zinok ne taip lengva tas jaunas mergeles suziureti - vieno boso milijonieriaus dukra mokesi koledze Londone ir ka tu - isimylejo juoduka Myliutevui geda didziausia - kaip cia - pats stiliaus zurnaluose puikuojasi, dukra dailiausia - o salia kazkoks juodckis su dredais Juokiasi tai dabar Londone dukra su apsauginiais vaiksto, kad daugiau tokiu romanu nebutu Cha cha

nu is kur muterks ims babkiu apsauginiams samdytis… Cha cha o sako angliakasiai labai ant tokiu apvaliu baltaodziu pampusku lipa Taip

galesiu pasaugoti Taipjei tik tike problemu- Gerai

rydvinai, negasdink muterkos, lai vaziuoja dukrele ir susitvarko karjera…Siaip londone ir lietuvaiciu tirsta… Mirkto bet kuri graziausia angle baisesne uz baisiausia lietuve. Taip mano Vyras tvirtino ir jo draugai pritariamai linksejo Cha cha Taip kad nepavydek ir dziaukis cia harema turedamas Mirkt

nieko as nepavydziu, taik man gaila kad lietuves visoki angliakasiai rurija ir vargo nemato… Piktas

Aš būtent ir norėčiau, kad ten liktų. Ten, kas dirba, bent jau normaliai gyventi gali Dar nežinau, ką pasakys mano tėvai, nes finansų tai aš neturiu Nekaltas Apakęs

pastoti ji ir čia puikiausiai gali-tam didelio mokslo nereikia Ne

ozys - darzininkas Šypsena

maniškė su savo krūtine vien …ai, tyliu Drovus

nu gal jai apmokes moksla jei kviecia. Nekaltas o kelionei ne tiek daug tereikia Nekaltas Suzinok tiksliai kur mokinsis, nes jei ne paciam londone, gal padeciau su darbu (bent pradziai kol neras pagal profesija).