Liudnas simakas

Liudnas simakas

Nebeliko opelio draugijos Nežinau Dalyviai kaip gydytis nuo issiskyrimo ligos? Alkoholio nesiulyti

I vel cia ta sena msina su negraziai ratais Cha cha

Nepasaulio pabaiga, bus tu mergu

liūdnas nes boba metė. Būk vyras - kalk vodkės.

sveikinu,prasides tikras gyvenimas Geraio vaistai,tai laisvo elgesio miArgos

alum nesigydyk, labai xujova ryte buna. bet geriausia but kokia dziuge susirast Šypsena

pries kelias savaites ta pati jau rasei Cha cha

mete negrazus zodis.Ten biski kitaip susikloste,nesvarbu. Manja,sena nesena man p*,svarbu valina taip kad pampalas stojasi,daugiau niekas neidomu. O ratai bus penktadieni

Reikia užsiemimą susirast kokį, sportuot pvz.

dr002 bet tai problema - Vilniuje turim kelias paleistuves aB dalyves o Kaune?

A tai visgi nepaejo varke ?

oj bl ir vel mete tave? kiek laiko praejo nuo susitaikymo? gal tikrai jau nebebandykit daugiau kazka lipdyt…ir baik kaip vaikas cia skustis mums,pats mokek isgyventi Gerai

Beje gan neseniai skyretes ir vel susitaiket, dabar vel skirybos ?! Nusidulkink kad ir uz pinigus Taip

dr002,neturiu as tiek saibu kad su bledem prasideciau.Nuo alaus man siaip nieko nebuna kita diena,tik sazine grauzia. Peperi,tada susitaikem,dabar jau tikrai viskas…

kad mane kas dabar mestu NežinauUB>jo jo,neturi saibu Cha cha rengt,maitint merga ir jos vaika turi saibu,o smarikem simtuko nerasi?

pradek leistis Taip

nu ar jau tikrai jis taip valina, kad net bbs stojasi? Juokiasi

da nū į nahren jei kelintą kart taikotes.

Nu skyremes bet susitaikem kazkaip,o dabar vel Juokiasi Bytwa,nieks nesiskundzia,atejau cia tiesiog su dalyviais suda pamalt ir tiek Šypsena Nepatinka nerasyk Šypsena Eik prie sekancios nuotraukos