Liudna

Liudna

Kur dingo visi seni geri dalyviai? Shropna, Kamiliux, Magica, Solifleur, Adidas su savo Fairy klubu, Ginger, ir visi kiti kuriu nepaminejau. Au, Au, Au kur jus? ApakęsP.S. Kamiliux pasibuciuojam LūposIr dar karta P.S. Cia as buves Foxe1.

As cia Labas Drovus Cha cha

Tu ir pats Foxe dingai… K-X nedingo niekur, Gin irgi pasirodo…

Sauluze nors tu cia, tikrai labai pakelei nuotaika.

Foxe Apkabinimasretokai bebunu ir as…

nauja karta uzaugo…

Arba kaip sakoma Kaledos stebuklu metas. Apakęs

Svencia Crvena Zvezda pergale pries Lietryti Juokiasi

Pasol n.a.c.h.u.i zasine, gaila negaliu sporto klube parasyti bana uzdejo, kaip ir Floroje ir Faunoje.

Foxai Apakęsvistiek sugebi prisidrbt dar Cha cha

Sporte dave bana 2 savaitem, o Floroje ir Faunoje visam laikui. Tu turbut alaus forume nedetum man bano? Nes dabar gurksnoju alu pachmielui, ir vargo nematau.

as irgi dar gyvas.

alus yr gerai… ale kad spintelej tik tusti buteliai Nustebęs

Pas mane irgi baigesi, galvoju iki benzokoloneles nueiti, tik labai tingiu. Taip

Aš tai tau nedėčiau, gi žinau koks alaus gerbėjas esi Cha chao sporte irgi žinau už ką baną gavai Cha chabet už ką Floroj? Apakęs

Nes paklausiau moderu kur gauti apsakyma “Brisiaus galas”, tai pradzioje patikejo, kad man tikrai reikia, bet kai paklausiau kur gauti “Kliudziau” tai bana uzdejo, sake visam laikui.

aaa… Juokiasinu bet vistiek Geraitai gali dar kokiam Kultūros forume paklaust, gal jie pasiūlys kur gaut Drovus

Tiksliai, dar ten bano neturejau. Tik idomu kaip prie ju prisikabinti? Gal paklausti kodel Paksas ne prezidentas?

Daznai keiciasi viskas…