liudna..

liudna…

kodel diena tokia ypatinga, tokia grazi, sauleta , o mano nuotaika, mintys nei kiek neprilygsta jai…? as tokia liudna, nusivylus, bejausme, nejaucianti gyvenimo dziaugsmo… Liūdnas
gal ira zmogeliuku kas dabar panasiai jaucias? gal galetume vienas kitam kaip nors padet…

Liudesys dazniausiai kyla is neturejimo ka veikti, nesekmes atveju arba del meiles ir demesio trukumo. Neliudek, iseik i miesta pasivaiskciot ir visiems sypsokis Laimingas !!! Kaipmat nuotaika pageres Mirkt Gyvenimas grazus Mirkt , nereikia liudeti, pasistenk ir tu ka nors savo gyvenime izvelgti gero, linksmo ir mielo Šypsena Sekmes Mirkt

taip yra… jei tu vilniete- galim tiesiog susitikti

Pavargęs Paskutiniu metu zhiuriu labai madinga: tu paimk ir nusizhudyk Gerai

tiesiog galiu duoti toki vin paprasta patarima: daugeliu atveju viskas praeina… ir kai man buna liudna ir nesinori veikti, tai as ir pasiduodu siam jausmui, jame irgi gali pajusti tam tikra skoni…

sekmesŠypsena

As jauciausi taip vakar. Taciau mums niekas nepades, jeigu mes sau pacios nepadesim.Dziaukimes, kol dar galim. Nuvykime liudesi, kaip debeseli. Neliudek, liudesys asaras istrauks. Isvaziuk i uzmiesti, atsiduok gamtai ir viskas susitvarkys.Sekmes.Mirkt

kai man liudna as paskestu minciu sukuriuose,o is ju istrukti neimanoma.todel paimk popieriaus lapa ir rasyk kas galvoje sukasi,kai viska parasysi tavo galvoje turetu buti tuscia.O tada perskaityk ka uzrasei efekta pati pajausi.Nuotaika tikrai pagareja.

Sekmes!!!

taip man daznai buna tokiu dienu…bet siandien gera nuotaika, nes vakar pasielgiau labai labai…na taip kaip bernai elgiasi su merginomis…ir man pavyko…nes siaip as labai pykstu ant ju…

negundyk mergaitesNekaltas… jei gi dar metuku mazai ims ir paklausysPavargęs
neklausyk jo nusizudyt dar spesi ir veliauCha cha

po keliu walandu manau, kad nuotaika pageresCha cha

Oi baik Mirkt Nes tave juk paskui sazine uzgraus, jei ji ims taves ir paklausys.

Netgi prieshingai: jausiuos zhmogui paslauga padares Laimingas

VELNIAS KAIP MAN NEPATINKA TOKIE LIUDNI ZMOGELIUKAI NORS TU KA DARYK TIEK DAR SAVE GUODZIU KAD ESANCIUS APLINK NUTEIKIU BUT TRUPUTUKA LINKSMESNIEMS

kauniete

nezadu zudytis, metu turiu pakankamai kad suprasciau jog gyvybe ira svarbesne, nei mano visi rupesciai… gyvenimas suteikiamas tik viena karta, neisdrysciau jo nutraukti pati

hm… as ne visada bunu tokia, bet kaip pastebejau daznokai… Nustebęs stengiuosi buti linksma, bet tai labai sunku, ypac kai neturi kuo dziaugtis…

aciu tavo patarimas man buvo priimtiniausias… Šypsena tikrai pasinaudosiu juo, manau turetu nors kiek padeti. dar syky ACIU

o tu pazvelk i veidrodi ir nusisypsok, liudesys ir tau nusisypsos Šypsena

hm… nepades man tai… as savyje nieko tokio nematau, kas priverstu mane nusisypsot…