liudna

liudna

youtube.com/watch?v=8RWm7PL-eJQ Cha cha

nu bet tai kaip pagaidino Cha cha

gal kas turit linka i video su Kauno tarybos posedzio irasu? berods vakar buvo imestas linkas, tik nerandu kur Nežinau

bet tai nu belenka mastot,tai ir rs-a koki rimta ar amg gali “paturet” koks daigtas uzpustas belenkiek Labas

RM jie nemasto Ne

Fujima facebook.com/#!/video/video.php?v=174811972540765& oid=13314 6473402352&comments

ai radau pats Cha cha Gerai Juokiasiedit: aciu raimukas pats radau Cha cha

RM, stockas youtube.com/watch?v=-EP8ey4QQi0&feature=related

Mane cr-xas del solo ar koks ten vln baltas vazineja,norejo paturet konstitucijos prospekte Cha chanet nemasciau matuotis su juo,sustojo ant raudonos nakti salia,paziurejo uzgazavo keleta kart,ai galvoju vpizdu pasikrausiu bet ot ne px,ant idomumo suvaziuosiu,bet taip gavosi kad suvaziavom ant jo sazines Cha cha Linksmybės Cha chao toks visas baubiantis,piktas ir tt Šypsena

taigi priekis varomas pas lavondėžę ir masė dar gerokai didesnė už bnv Juokiasi arklių skyriasi ant 50, gale video juk parašyta

youtube.com/watch?v=dOKcNvcygWM&feature=related

trulikas-pavadinime belenka galima uzrasyt tavo youtube nuorodoj,nes ten iki S4 kaip man iki kubiliaus Mirkt Labas

bl numirceu is gedos budamas bmw vadyla

youtube.com/watch?v=JBdWaTs-GJI&feature=related

negali patikėti žmonės… Cha cha

C4H10 o ko cia “mirt is gedos” ,kurda mastymas pas apuokus,kai vazinejau su ex audi daug kas sakydavo,nu nh,cia gi bomba ne masina Juokiasi,na supranti kas neciupineje kazko geriau taip ir susisiaurina tas “valinimas” ,man pvz ta audi nieko super nebuvo ir nesusidarydavau iliuziju kad ji valingitas,pvz siuo atveju M3 stokas,neaisku kas uz vairo ir dar daug kriteriju Mirktvisada atsiras kas ir nauja rs-a ar m-ke nupus su kokiu snu lavonu,bet tai nereikia daryt prielaidos kad jau reikia atsisakyt M3 Apkabinimas Labas

Robis-as su T5 jauciu jau lakstes buvau kai jus dar nelabai isivaizdavot kad toks modelis yra,pavydo nulis is mano puses,nes paciam man jos labai,labai Gerai Mirkt

taip ir reikia tiems bmw ir audzi Gerai

tai ce konkrecei apie sita video Labas