Litrinis

A ką ten administruoti? Cha cha

auri,dar pusmetis ir tavo žmona važines su naujesnių bmw,nei tu Paplepėkim Cha chaaš ne biuzgalteris,bet bliamba paslauga menesiui 15€,tai geriau nieko nedaryt isvis. bet kazkam gerai ten toje šudkontoreje galva užkaitusi Cha cha imone smulkia biuzgalteriaut menesiui 100€ kainuoja,o cia viena žmogu sumoderuot Cha cha

Lietuviškas biznis, deja, bet su savais niuansais. Cha chaVinitą kažkada atjunginėjau, įsipareigijimų nebuvo, tai bobela prie langelio sako - parašykite priežastį, kodėl atsijungiate. Sakau - iš principo nieko aš jums nerašysiu, kodėl turėčiau? Cha cha Tai ta iškvietė kažkokią direktorę, kuri man bandė aiškinti, kaip aš privalau pagrįsti. Pavargęs Galų gale teko jas aprėkti ir baigti tą komediją. Cha cha

vabalaz - tokia rele furos turi.

bučiau parases,kad priežastis Alementari,jusu personalo damos nemokšiškai atlikinėjo švampima,visa sutarties laika Taip Cha cha

Auri, is principo ka nors parasyciau, kaip kad “uzpiso matyti Bunke per TV” Taip Cha cha

Auris Pabandyk sukalibruot iš naujo. Kažkas tokio:youtube.com/watch?v=pEjusCYawEY

Per kompą išeina tik “nuresetinti” kritulių jutiklį arba pasirinkti kiek kartų nuvalyti (1-3-5 ciklus) paspaudus langų apipurškimą. Nu arba susigyventi su tuo kaip yra Cha cha

VanBuren, ačiū. Gerai

Auri, neparasyta, kad su vienu varikliu tiek nuriedejo gi.