Litrinis


Litrinis

…viskio butelis penktadienio vakarui Gerai Cha cha

Auto langų valymo jautrumą eina padidinti BMW? Ta prasme ant maksimalaus atsukas, bet vis tiek kartais kažkaip ilgokai nenuvalo. Čia po Carglass keitimo pajutau, gal ką nesukalibravo, gal eina tą jautrumą iš kompo padidinti? Klasta

o ant jūsų tų naujoviškų mašinų neina įdėt tos gudrios rėlės, kur pas senas mašinas dedasi? Cha cha ta prasme tokia, kur pats nusistatai kokius nori intervalus. Įjungi valytuvus, nuvalo, išjungi, palauki kiek nori laiko, tada vėl įjungi ir jie valo tokiais tarpais, kiek laukei išjungęs ai ple, čia pas jus visai kitaip tas valymas vyksta Cha cha nekreipkit dėmėsio į mano rašliavą Cha cha

Kiek pastebejau, kad daviklis gerai veiktu tai reikia valytuvu isvis niekad neisjungineti, tik tada beda kad uzvedus kaskart sudirba, ziema buna prisale vasara jei sausa stikla bruzina.

tips,kampuotu nesijungia užkurus,kad ir padetyje ON Mirkt turi arba jautruma pajudint arba rankenele. paprastas,bet geras sprendimas Gerai

tada gerai padarita Taipvabalz, kaip tu pasakoji maciau ant nauju furu taip padaryta, jauciu ir lengvose kur be davikliu daug kur taip yra, tik mazai kas zino.

per dulksna buna ilgai nenuvalo,tai jautruma pamazinu ir nuvalo,paskui padidinu ir palieka jautresnis,arba vaidenasi Cha cha

Atsibunda vel padidinus jautruma Cha cha

Nemegstu tos nenuspejmos nesamones, nieko nera geresnio uz ratuku reguliuojamus intervalus ant rankeneles

Aš irgi sukuosi su tuo pamažinimu, o po to vėl padidinimu. Piktas

kad ir tenka pajunginet automatinius, vis tiek paprastu nenoreč

O sakei viskas zjb pas bmw’ą su sistemom NUO PAT PRADŽIŲ Špyga Cha cha

“pajunginet automatinius” Juokiasilabai sėkmingai junginėjasi ir neautomatiniai Cha cha

Normaliam žmogui neužkliūtų. Man čia smuklmenos gyventi trukdo. Bet šiaip, sistema, panašu, nesikeitė nuo E39 laikų, nes dirba identiškai. Cha cha

Negink! O šiaip eilinis įrodymas,kad e39-etalonC. Dulksna šiaip visada sunkiai nuspėjama ir valytuvai grybauja. Man jie visada nedirba taip kaip noriu Cha cha

Man tai ne tik dulksna, o tai, kol jie “ryžtasi” pirmąkart suveikti po ilgesnio tarpo. Cha cha

O ko ne patikimas variklis?:autoscout24.com/offers/bmw-520-d-business-diesel-black-631 da6bd-c815-4c1e-a213-88c55928d09b?cldtidx=6 Cha cha

autoplius.lt/skelbimai/suzuki-gsx-r-sportiniai-superbikes-5319 125.htmlGal kas paziuret buvo ar savininka pazysta?

Cgates keiciant gyv.vieta,likus 6men iki sutarties nutraukima paprase 90€ už administravima ir kazkiek už suteiktas nuolaidas,finale netoli 150€ Juokiasi