linksmi sms

linksmi sms

Jau tu sms temu buvo… Nekaltas Cha cha

tai sakot sms*ai geri sakot

Linksmos SMS žinutės

  1. Sveiki jus laimejote loterijoje cigoniuka, jei neatsiimsite iki ryto, atsiusime visa tabora.
  2. Kefyras, kefyras, toks baltas ir tyras, kaip sniegas, kaip triusis, kaip baltas plombyras, Ir laipsniu jis turi paslepes savy, isgerk ir pajusi jo jega sirdy…Šypsena
  3. Jei isleisime i miska vaikina - jis pririnks 3Kg uogu, jei isleisime mergina - ji pririnks 5Kg uogu, bet tai dar nereiskia, kad jei isleistume i miska vaikina ir mergina, kad jie abu pririnks 8Kg uogu… Šypsena
  4. Pasigavus kate stora spyriau ja aukstyn i ora, as kates labai myliu - lai pabuna drugeliu Šypsena
  5. Kodel visos pasakos baigiasi vestuvemis? Todel, kad po vestuviu baigiasi visos pasakos!
  6. Jei peiliu tau smeigs i sirdi, melsk pagalbos is dangaus. Gal policija ir girdi, bet is kur benzino gaus?
  7. Bijok ne peilio, bijok sakutes…vienas duris keturios skylutes Šypsena
  8. Medziu sakos kaip pabuklai, sprogsta pumpuru stebuklai, medumi pakvipo pievos, pienu nusidaze ievos, kiek aplinkui nuostabaus- einam atsigert alaus!!!
  9. Lauke sninga - ziauriai salta, o as - su rogem per asfalta! Zmones prie smilkiniu sau pirstus deda - kiba nusisaut jie zada???
  10. "Prisiminkite, kad nedidelis buteliukas baltos ne tik papuosh stala, bet ir pasleps jusu kulinarines klaidas."
  11. Kas is to, kad pasta ir kramtomoji guma saugo jusu dantis nuo ryto iki vakaro, juos gali ismusti nakti!
  12. Pranesame, kad jus virsijote nemokamu trumpuju SMS zinuciu kieki. Jei norite atstatyti sia paslauga, meskite tel. i siena ir sakykite "OI…
  13. Jeigu norite suzinoti nuo ko mire zmogus, paziurekite ant vainiku uzrasu: nuo zmonos, nuo brolio, nuo giminiu…
  14. Masa miskely rinko melynes ir netiketai ant minos uzmyne, net ir sapne as matau nuolatos jos zydras akis ant puseles sakos - atsiuntė Rūta
  15. Ka galvoja porele varliu ir porele isimylejeliu?Neduok dieve atskris gandras - atsiuntė DJ-T
  16. Garbe Dievui litrui,jo sunui puslitriui,kuris prasidejo is ruginiu miltu,kentejo kubile ir palaidotas mano pilve.Amen - atsiuntė Lina
  17. Siulome zaidima’puzle’.Savo tel.trenkite i zeme,bandykite surinkti detales.Nepavyko-pirkite nauja tel.ir kartokite isnaujoŠypsena)))))))- atsiuntė Andrius
  18. Susitiko zirnis pupa ir sijona zemyn lupa. Pupa rekia, pupa stena - zirnis pupa jau lukstena. Zirnis kietas, jo galingas - siandien nori but laimingas… - atsiuntė ilona
  19. Melynas paukstelis nutupe ant laido, elektra kai trenke, net galva apsvaigo!!!- atsiuntė ilona
  20. Sveika Starka malones pilnoji,Coca cola su tavim.Tu pagirta tarp gerimu,o ir tu,Alau,gaivink mane… Amen. - atsiuntė anonimė
  21. Dievas yra pasakes;gerkit tik viena diena savaiteja.Bet nepasake kuria, tad gerkime kiekviena diena,kad nepraleistume tos nieninteles dienos.I sveikata! - atsiuntė Asta
  22. Einu fer farka fauksciukai firta, tik fyst fer kufra su fagaliu. Atsibundu nei finigines, nei finigu, nei friekiniu dantu. Facanu darbas, kaif nefasiseke.- atsiuntė Paulius
  23. jei tu kalbi su dievu- tai malda, jei dievas kalba su tavimi- tai jau shizofrenijaŠypsena - atsiuntė Agata
  24. JEI NORESI TIKROS MEILES PASKAMBINK MAN IR AS PATARSIU: 1)issitrink galva, 2)isgerk 2l. vandens, 3)pagalvok ar niekam tu nerupi!- atsiuntė SAULUTE
  25. Dar 50g ir as jau nekilnojamas turtas! - atsiuntė Edita
  26. Sukasi ratu mano zapo vairas as riedu plentu mano akys zvairos pabundu ryte guzas kaktoje zapo nebera mocia bus pikta.- atsiuntė vaida
  27. Vilnius-Kaunas-nieks negaunas,as lekiu, nukrito balnas.Kaip noreciau lekt greiciau,pamatyt tave skubiau! - atsiuntė Alina
  28. Makstis-tai mazas teatras,kuriame viena karta vyksta premjera,karta per menesi kruvina drama.talpina tik viena ziurova ir ta tik stovinti! - atsiuntė Alina
  29. Del techniniu nesklandumu sviesa tunelio gale laikinai isjunkta. - atsiuntė Inga
  30. "Sumaisyk mane su cukrum…" iseis saldainiukas, kuri pries miega galesi lyztelt. Tau bus saldu… O man svelnu! MMM… Jauciu! - atsiuntė NENUORAMA
  31. Zuikis gere limonada atsigules ant grindu, pasigeres uzdainavo: karve, karve I love you! … - atsiuntė zurze
  32. Ir vyrai ir moteris galvodami vieni apie kitus labai klysta.Vyrai galvoja,kad visos moteris skirtingos,o moteris-visi vyrai vienodi! - atsiuntė Liove
  33. Ieskau merginos su geru interfeisu bei nedideliais sisteminiais reikalavimais.Privalumai:lengvai konfiguruojama motina,patogus lizdas peliukui - atsiuntė DEVILazas
  34. nusivyliau kai mane paliko vaikinas!.. gal suselpkite man nauja arba paskolinkite… lauksiu graziu pamestinuku nuotraukeliu - atsiuntė laurute
  35. Mylejai berniuka pro langa lipai - pamate mamyte i spranda gavai… - atsiuntė Rasa
  36. Siela skesta alkoholi,mano kunas taves nori,mano noras begalinis,sedziu as su apatiniais,nebandyk mano kantrybes atrasyk greit nekankines! . - atsiuntė ruta
  37. Gyvenima nugyvenk taip, kad po taves liktu kalnai tusciu buteliu, milijonai apgautu moteru ir kiekvienas gatveje sutiktas vaikas sakytu LABAS TETI - atsiuntė Kalixta
  38. Kas cia dedasi? Niekaip negaliu tau prisiskambinti!operatore pranesa kad siuo metu abonentas mylisi, kai baigsi pamajacink Šypsena)) - atsiuntė Rutele Šypsena
  39. Tavo gyvenimas-tai vejas palaidas,supintas isvargo,pijoko kanciu.Tad pakelkim taurele uz sitokia dalia ir eikim ieskoti BALTUJU ARKLIU… - atsiuntė Rasa
  40. Jei tyliai tyliai nakti Tau suciulbes gandrai,jei uz lango sviesis Tau balti arkliai,Tu nesijaudink viskas tau gerai,nu gal truputi padareiŠypsena - atsiuntė Rasa
  41. Batukai lakuoti, Suknele trumpa. Berniukai nemyli, Nes dar per maza.- atsiuntė Michael
  42. Sakoma,kad zmogus pirmiausia turi ismokti teorijos,o veliau imtis praktikos.Meileje viskas atvirksciai:teoretikais tampama tada,kai praktika jau baigesi… - atsiuntė egluze
  43. I mersiuka atsisedes,Tu varai kaip dzuku briedis,penkta pavara ijunges tu vairuoji atsijunges,nieks taves nepabaidys-tu gi briedis,ne gaidys!Šypsena - atsiuntė Cindy
  44. Nieko nesakiau kai prisivedei mergu,bet kai tu prisikai i kampa,prismaigstei ten degtuku,juos uzdegeiir pasakei,kad sis ezikas gyvens su mumis-AS NEISTVERIau - atsiuntė U-lala
  45. atspek, kas mate tave su plafkem? niekas, nes tu niekada ju nenesioji. o kas taves nemate? aisku as, tik vat virtualus tu grazus, o kaip ten istikruju, tik tu vienas
    zinai… - atsiuntė baile
  46. rauginti kopustai,praruges alus,nuluzes senelis,sauletas dangus,girtuokle mociute,apsvaiges sunus,papjautas sunuikas ir sodzius ramus… - atsiuntė bla bla bal

alia gi visai pusetina sluota gavosiNekaltasNekaltasNekaltas
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/128710.481-=(322410255
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/55941.481-=(133758090
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/106878.481-=(607393217
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/63054.481-=(1451978083
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/50558.481-=(1375702078
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/89587.481-=(1021999832
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/128531.481-=(112133821

Kad jau labai skaityti…Tuoj bus spyna Nustebęs

neblogi smsŠypsena

bliamba,reik surinkt visas temas su sms’ais,surasyt is tu temu visus sms i viena ir padaryt SMS’u baze,tema skraiduole,nes kitaip nieko nebusNekaltas

niei vienos naujos sms ,tikrai kad Blogai

rekordas? Nekaltas

Nereikejo taip ziauriai - naujokas gi, uzjausk kartais Šypsena Cha cha Cha cha

Nu siaip sau, jie tokie … Nekaltas

nju jo sms’u kaj me$loCha cha

as net neskaites tu sms’u zinau kad ten nieko gero, o gal ir ne Šypsena

Oi oi oi koks Kietas

o kartais visai smagu paskaityti …