LINKIN PARK

LINKIN PARK

Siaip jau P.O.D geriau varo Kietas

Zmones, man labai svarbu zinoti ka manot apie sita tema.Mirkt

nu nzn… gal ir nieko grupele…

Manau, kad tau butu ne pro sali pasivaikscioti po ta Linkin Park’a…

manau kad tau saulute verta pasinarsyti archyve Mirkt

Apie grupes galiu pasakyti viena. Arba man ji patinka arba ne. Linkin Park man tikrai patinka Gerai

ne… yra tokia grupe P.O.D ir yra ju daina Alive, beto ju geras albumas Satellite Cha cha
kamutaxujowata rašė:

chia jus ne apie godsmack - alive?

"In the end" - rullezzz… Bet temos tai nesupratau… Šypsena

gera grupe, groja jie fantastiskai, bet va viena problemele, ji man siek tiek pabodo…

Thor rašė:

Paskutinis mėšlas. Ir dar kažkokie pankai vaidan tai metalu… Čia nebent metalas tiems, kas klauso Britney Spears…

visai neblogai pawaro wyriokai, tikrai kazhkas originalesnio hardrockinio hiphopo padangej… tiesia, to repavimo ten netgi nera daug, o tas gerai aishku Šypsena

***šnosparnisadiz from metaLFactory***šnosparnis

Tikrai ne meslas, tik jau kazkaip per daug jie man nuvalkioti… Geriau paklausykit Disturbed ! MMMMmmmmmMMMMMmmmm… :***

Na ir kodel kolege temos autore tau taip idomu zinoti, ka mes manom?Patinka klausyk, jei negirdejai, tuo labiau patarciau.Man asmeniskai laaabai patinka.

Del linkin park tai tik tiek galiu pasakyt. Pasiklausykit Crawling ar In The End posmelius (kur ner sunkiu gitaru) ir pasakykit kad ne 100% backstreet boys stilius. Popsas uzhmaskuotas ‘metalo’ pavadinimu.

Clawfinger !!! MY CUPPA TEA :************

nieko

kazkada buvau prisiekusi ju fane… laikai kejcias, bet vistiek… Lp visada ishliks dalis manes Nekaltas

***as Šypsena

jup, nors kazkada su tawim del to visa shirdim nesutikau, daba turiu pripazint, tu tejsus Liežuvis

kaip jie groja tu pažiurėk sintezatorius verse būgnai ant priedainio įsijungia 36 38 36 38 gitara varo 4 akordus su distortionu per priedainį A–5–1–3–2 D–5–1–3–2 bosas išviso visą dainą 4 natytės aštuntinėm kaip ir gitara 5-1-3-2 jokių perejimų, nieko. Jokio menkiausio solo. Papračiau nebūna! Papraščiau yra tik išviso negrot Šypsenarokas ble, metalas skaitosi… teisingai pasakėt čia popsas!