Lincoln Pitiora


Lincoln Pitiora

Čia jau kažkas įdomiau. Taip Kaip ir čia, manau neblogas filmas nusimato. youtube.com/watch?v=CJIXOx2-GZ8&feature=fvwp&NR=1

Geras tas aktioras iš boardwalk empire. Dabar the wire daboju.imdb.com/title/tt0306414/?ref_=fn_al_tt_1

imdb.com/title/tt1586680/ sitas bl gera stumykla,gaila dar ne viska angliskai suprantu Nežinau

Neblogas neblogas, patiko man jis tam seriale. Cha cha O The Wire tai nematęs nei vienos serijos, bet 9.4 turbūt viska pasako. Šypsena Reikės kada prie progos pažiūrėti. Man dar šitas traileris labai kabina, norėčiau visa filmą pažiūrėti. Kietas youtube.com/watch?v=G07pSbHLXgg&feature=endscreen&NR=1

The wire galvojau mesiu po pirmų 5 serijų, bet poto pramuša biški. Daug kalbos labai.

-9 siandien lauke ir rukas Ufff buvo… o dbr jau saule ritinejasi Gerai

youtube.com/watch?v=wvSr73ECJa8

begedis,sausas istatymas,kaip susipazinau su jusu mama,nuodemingoji kalifornija va mano ziurimi serialai Cha cha

Wire tai super susiziurejo

Kalifornia. Gerai Sako paskutinis sezonas dabar. Nekaltas Pažiūrėjau tris serijas išleistas, tai geresnis už 5 man. Šypsena Nors vis tiek nebus toks geras kai pirmieji sezonai, pasikeitė jau kažkaip ir pats Henkas ir putės ir t.t. Cha cha

Californication tris sezonus atrodo pažiūrėjau, toliau tingiu Cha cha Dar dexterio berods šeštas sezonas yra jau.

a ble kiek domoxozeiku prisirinko Cha cha Cha cha Cha cha

Nakčiau, o ką veikt Cha cha

dailus Mark’as Apkabinimas

“BREAKING BAD” Gerai