Lietuvos Skautams 85-eri

Lietuvos Skautams 85-eri Cha cha

Lapkričio 8d. Lietuvos skautu 85-erių metų jubiliejaus proga Vilniuje visą dieną bruzdėjo skautai, kurie minėdami šį įvykį darė "Dovaną Vilniaus miestui", Rotušės aikštėje pavakare vyko koncertas, o visai sutemus renginį užbaigė eitynės su fakelais į Gedimino kalną, vaizdas buvo nepakartojamas Gerai(plačiau http://www.delfi.lt/news/entertainment/culture/article.php?id=3131900
Taigi, ar kam nors Vilniuje teko sutikti šurmuliuojančius skautus, pamatyti surengtą koncertą ar eitynes Į Gedimino kalną? Ar apskritai pastebėjote tą dieną skautus Vilniuje? Kokia jūsų nuomonė apie skautus ir jų veiklą?

UUUUUU kokie maladecai Cha cha o jau kaip ash apie juos girdejau - net nieko Cha cha Bet pasirodo dar ir tokie LT egzistuoja… Zhiurekit uzh kokiu metu paaishkes, kad kokiai nors LMS (Lietuvos Mazhumu Sajungai) suejo 50 metu Laimingas

Aishq prashau nieko pikto nepagalvoti, bet apie tokius dalykus kaip LT skautai, girdeti neteko

Nu ir ???

malachiai Cha chaCha cha

Tai didziuliai sveikinimai…Cha cha ir sulaukti dar daugiau metu…Labas

[quote] maciaw tuoz skawtukuzŽvaigždė na man iki rotusez ajkstez iki namu qal kokie 100m.Laimingas tad wiska qeraj zinaw...Taip Buwo ten Donalda ir t.t...Drovus wizko nemaciaw, nez ta diena buwaw atrakcionu parkeTūsas p [/quote]

mano klasiokas uzhkietejes Juru Skautas Nekaltas tai tikriausiai ten irgi buvo Cha cha

OOOOooooOOO jau 85metai ? Ech…kaip gaila kad musu draugove issiro Žliumbia Geri laikai buvo…dabar mano vysniukas kabo virs lovos nenaudojamas Žliumbia o jau stovykleles !!! Ech…jega skautukai ! dar tokiu fainu zmogeliuku vienoj vietoj nemaceu Šypsena lebai faina buva…ir as tikrai nepasiduosiu ir vel boosiu tokia aktyvi skautuke kaip anksceu !!! Šypsena Gėlė

buvau koncerte Taip tikrai super buvo GeraiGeraiGerai!!! o atsiradau ten visai netycia.tada gi vyko mytas,taj kaip ir i ji ejau,bet vietoj lapes (vilniaus g-ve) nuejau i pilies g. Drovus netycia Drovus bet kai pamaciau,kas vyxta pasilikau rotusej Cha cha tik gajla nemaciau zygio…nors panasiu metu ir buwau centre…

wowApakęs (apsimesiu kad ydomuMirkt)