Lietuvos mokyklu bukle!

Lietuvos mokyklu bukle!

USA Chicago IL. Berwyn school distr. Tulikai geri turi prieskambarius su teliku ir sofkute .Klases geros 10\10 ant kiekvieno stalo po kompa ir panasiai, kondicionieriai ir tt. Keletas stadionu su iranga net perdaug.Viskas ganetinai nauja iskyrus telikus klasese.Valgykla kai Mc.Donaldas ir microscopu klasese pilna viskas veikia ir panasiai.Galutinis ivertinimas lyginant su Lietuvos mokyklomis. Amerika 9.5 …Lietuva 0.1(bent jau mano buvusi mokykla ten kur mokosi kamikadzia. Kietas

O ko gi nebekt tikrai cia geriau

panevezio juozo balcikonio gimnazija super…nors pati mokykla sena, bet sauniai sutvarkyta…tulikai 10 balu, net veidrodziai nuo galvos iki koju yra, tik va tulikinio retai buna, bet nereikia per daug noret Mirkt kabinetu yra naujai irengtu ir senu, kurie pakenciami…koridoriai labai fainai atrodo, nes mokiniu paveikslai kabo ir visu laidu didziuliai bareljefai (super)…tik va vienas didelis minusas valgykla…slyksti aplinka, slykstus maistas…bet man mano mokykla laaaabai patiko Mirkt

o kam tau reikia?kokiu tiklsu klausi?

vyrai, jus paziurekit i pirmo posto data… manot jis dar atsimena? Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Ne Ne Ne

o gal galetum i vertint mokytojus? DrovusMan asmeniskai labai idomu butu… Cha cha

Panevezio Ausros vid. m-kla Valgykla dydzio kaip dzinsu kisene o dar ir dvokia Baisu pasitaiko ir tarakaskiu VeeeKoridoriai siauri, zodziu siaip ne tai du zmones praeina… Viena kompu klase klaiki… Daug aiskint turbut nereikia Tulikuose nuo kriaukliu nuimti kranai (taupom H2O) O ir siaip i sia mokykla surenka visus ismestus mokinius ir mokytis buna LABAI faina NežinauAciu dievui tik metai ten teliko P.S. Geri tik mokytojai… Kai kurie Juokiasi

Vilniaus Minties gimnazija 1.Mokymo lygis: Zwelgiant nuo mano puses taj nera labaj jau superine gimnazija… 2.Mokytojai: 50% superiniu mokytoju ir 50% zemiau juros lygio… 3.Moksleiwiai: Wisokiu yra wisokiu ir rejkia…Linkejimaj jums… Labas4.Valgykla: Niekada joje newalgiau ale tipo normalaus majsto…Pirkdawau tik karshta arbata uz 35ct…Palyginimui: shalta kajnuoja 15ct… 5.Nykshtuku twirtowes: Be zodziu… To sum up: 7 ish 10…

Alytaus Dainavos vid. mokykla siaip neseniai (pries pora metu) buvo padarytas toks mazdaug dydelis remontas, dabar pas mus yra plastikiniai langai, ziema nesalta, klasiu yra visokiu, cia daugiau nuo mokytojos priklauso, tulikai irgi puse velnio o del mokytoju, visokiu yra, visokiu reikia tik nekenciu biologes Kanda Baisu