Lietuvos krepšinio rinktinė

Lietuvos krepšinio rinktinė

Stauskas 57 taškus g-lygoj sumetė. Metimo technika elitinė. Tikrai turėtų anksčiau ar vėliau pravert NBA duris, ir rinktinei praverstų. Macijausko lygio snaiperiai nesimeto.

Mano piktdžiuga patenkintaCha cha Aišku, vos neprisižaidė gale Prancūzija. Bet tiesiog akivaizdžiai matomos tendencijos, ypač įtemptų rungtynių 4-uose kėliniuose, ar tiesiog momentuose, kai reikia tempti komandą.

Madas demonstruoja kamuolį gerai valdantys ir sau metimą galintys susikurti žaidėjai, o aukštaūgiai naudojami praktiškai tik užtvaroms, dėjimams po alley oopų ir solidžiai gynybai, o ne pagrindinėms taškų darymo rolėms. Sunku būtų pagalvoti, kaip mes būtume atrodę tokiose rungtynėse, kur planas būtų tiesiog versti iš po krepšio. Na nebent Jokubaitį galėjau įsivaizduoti tokiam ala Fournier vaidmenyje, kur po užtvaros paleidžia kiaurą iš vidutinio, gal Lekavičius, bet tada gynyboje šikna. Tiesa, tokių šaltakraujiškų snaiperių nelabai sugalvoju, na gal Grigonis, turėtų būti Giedraitis, bet jis kamuolio visiškai nemala ir rinktinėje dar nedeliverino.
Žodžiu, pavydu. Atrodo manyje išlikęs dar tas lietuviško krepšinio išdidumas, kad ir mes čia galėtume su visais žaisti, kaip lygūs su lygiais, tačiau, kai pradedi lyginti save prie Prancūzijos, pagal žaidimo stilių, atrodo, kad neišsilaikytume lygiose rungtynėse ilgai. Na, nebent paskyrus naują trenerį nuo rudens, pasikeis ir taktika. Tiesa, prie Adomaičio laikėmės tiek prieš Australiją, tiek prieš tikrai ne silpnesnę nei šiemet Prancūziją. Laikėmės, bet gavom. Tai vilčių kaip ir yra, bet rezultatų nebuvimas ilgą laiką jau erzina.

Beje, Dončičius laisvai galėjo gauti antrą techninę toj vietoj, kai Blažičius į lentos apačią kamuolį metė ir po to nublokavo prancūzas. Teisėjai išlaukė, ir skyrė techninę Blažičiui, kuris aišku irgi ardėsiCha cha

https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/024/574/Screen_Shot_2
017-11-06_at_12.41.31_PM.png

Blogai

Nu tai pakeitę žaidimo braižą ir, aišku, trenerį, taip. Bet čia jau fantazijos didelės. Neabejoju, kad nugalėję Slovėnus ir patekę ir olimpines, dabar TOP4 nebūtume.

Tai taip, tik maža aplinkybė - Maskoliunas.
Kaip Ispanai buvo paruošti rungtynėms su Slovėnais ir kaip mes.

su Slovenais matem, su USA aisku, bet prancuzai su australais tai kodel ne(pabandzius) …

Slovėnija, Prancūzija, Australija, JAV. Nei vienos iš šitų komandų su tokiu žaidimu nepaimtume. Nereik svaigt apie medalius. Pakliūt nesugebėjom, bet medalius imtume Juokiasi

Šios olimpinės grynai neišnaudotos galimybės Lietuvai kovoti dėl medalio. Nekaltas

Taip, piktdžiuga -gyvenimo variklis Taip

bet kuriuo atveju kažkuri piktdžiuga bus patenkintaJuokiasi win/win situacija Cha cha

Jokios pagarbos slovėnam už Tobey, bet vis tiek tikiuosi, kad prancūzai gaus.

Man tai kaip tik piktdžiuga bus patenkinta, jei Slovėnija + Tobey atsiraus nuo PrancūzųCha cha

viskas savo vietose - mikimauzai finale, belieka, kad varliamušiai atsirautų nuo Lukos, tada mano piktdžiuga bus patenkintaPiktasCha cha