lietuvos krepsinio rinktine perspektyvos

Jei viskas palankiai susiklostys tai aiskiai 1, na i olompines tai tikrai pateksim.
Svarbu tik grupeje pries vokiecius laimeti (tiksliau sakant pries Nowitzki). Idomu bus jei dar Sabas sugalvos prisijungi prie rinktines

…eykit joos sapnay…blemb…kad mes pries paskutine vieta paiimtumem tay ir butu Gerai…ne nu joke’az…bet vistiek perdaug neysivajokitLaimingas bo po svajoniu ir pasikelimo visad buna nusivylimas…

Is kur tiek optimizmo BaisuBaisu
Sabas Baisu
uzmirskim
as suy nerimu laukiu to cempionato, oi su nerimu
Jei Sabas prisisjunktu ir su ilgu pasidalintu po 20 min, man atrodo cia fatastika, bet…
svajokim Taip
ir idomu kaip sabas rinktineje elgiasi kaip zaidejas… pasikels ar ne kazi…
tik garastas saba man atrodo gerai sutvarke… kazlauskas su juo nesusizaide man atrodo…Nekaltas

Daugelis lietuviu krepsininku dabar sportines formos virsunej, manyciau, (ishskyrus Stomba, Einiki, Siskauska ir dar pora), todel nenuostabu, kad is rinktines tikimasi aukstu rezultatu. Nepabijosiu prognozuot: jei surinks stipriausia sudeti ir suspes susizaist - neiveikiamu varzovu neraNekaltas

P.s. Baikit jus pagaliau cia svaigt apie Sabo-Ilgausko tandema! Gerai butu jei nors venas is ju sutiktu padet - tikiuosi tai bus Ilgauskas, o Sabas jau uzsitarnavo ramu poilsiMirkt

tu kiba pamirsai ilgauska juk jo ugis tik biski mazesnis o nowicki paims macijauskas su siska

nu realiausiai pirma vieta paimti eurpos cempe turi jugai bet mes turetume su jais kovoti finale jei isidestymas nepaves

siaip manau laisvai galetumem pirma vieta paimt. nu kaip yra aisku jugai, bet manau galima juos patvarkyt jei labai norim.

snekejo apie pamainos jasikeviciui nebuvima. nu siam cempionatui gal dar nebus, bet jau tarkim olimpinem ar pasaulio champasam tai delininkaitis tikrai turetu zaist. blin per jaunimo chempionata pamaciau blin apakes kaip kala bicelis. ir dabar per lkl play-offus po 20pts sumeta uz neptuna. pamatysit. paminesit mano zodi Šypsena

kas del delininkaicio tai bicas progresuojantis bet dar labai daug reikia tobulet kad pasiektu jasikeviciaus lygi reikia melstis kad maskoliuno tik neimtu ajna jis nx

tu palygink metus. tam jau tuoj 30. o progresuot daug, o progresuja greitai. pamatysit. po dvieju triju metu tikrai rinktinej. bent jau antru izaideju…

o del maskoliuno tai jis ginasi kaip velnias Šypsena nu buna netiketu ir tritaskiu Šypsena man tai jis visai nieko…

moskoliunas labai retai meto tritaskius bet taikliai nesakyk

nu siaip izaidejas ir turi metyt triraskius ir neretai Šypsena bet kad jis kamuolio varinetis dorai nemoka ir zaidima stabdo tai nezinau…

jo jo, Macijauskas pats tas, kuriam "imti" NowitzkiCha cha Tu krepsinyje "gaudais" kaip matauJuokiasi

Trecia vieta kaip blynas bus musu iskepta…daugiau tai nelabaiŠypsena bet treciaGeraiCha cha

reiktu latvius pakraut ko tais acigave

as ne apie viena maca kalbu sAkau jei ji paimtu is karto ir macas ir siska

Favoritais tai laikyčiau serbiją ir juodkalniją,bet ne aiškiais ir neginčijamais.Į 2-3 vietas pretenduoja kokios 6 komandos.Apskritai paskutiniu metu lygis tarp rinktinių labai vienodėja.

kokie visi optimistai!
Apakęs
nu tada ir as sakau kad LT rinktine uzims pirma vieta!Girtas

xexe kaip Macas arba Siska paims Nowitski jei jis zaidzia lengvu- sunkiu krastu Cha cha truputi nedera… Na o siaip Siemet kaip niekada bus stipri priekine linija. E.Zukas Einikovas Songaila Praska Timka dar primest Masiuli(tikesimes) ar Zavacka ir visos viltys i Z. Na ir priekis jau solidus. Su izaidejais tai Maskoliunas man pradejo patikti. Jis Lenkijos lygoje ivairiapusiskesnis pasidare. Gan daznai tritaski paleidzia ir verztis nebijo. Aisku lyderis Jasikevicius. O dielininkaicio valanda bus Atenuose. Dar jam per anksti is LKL i EC persokti. Na pridejus Siska Maca Slonika Stomba M Zuka ir komanda gerai atrodo. Gaila be Javtoko…

Kokia pirma vieta!!! Atsibuskit, vaikai! Geriausiu atveju 5 paimsim - minesit mano zodi…