lietuvoje?

oj, kazkas supyko Paplepėkim Juokiasi

cia ne klonas cia klaunas Cha chaaisku klonas

man tai vien nikas į kloną panašus Juokiasi

na kadangi as zinau apie ka kalba eina,tai pasakysiu tik tiek - gana senas bites lankytojas Mirkto bet taciau profilis kitoks MirktMarcoza - ivertinus kad tai buvo n metu atgal - tai dar norma,nors su posakiu ir sutiku MirktE1000 - patylek nors kartais,nes kazkaip lievata tavo vienodi pasisakymai. Daiktas savo laiku buvo normalus…panasiai tada kai tu dar su dviraciu lakstei Juokiasi Mirkt

cha cha Juokiasi cea tai pavariai Rubi Juokiasi Juokiasi taip ir toliau Mirkt Nekaltas lol

ppizdecec, ja vladieliec koliec Juokiasio saitas cia gaidziu, tai reikejo rasyt GaydziuValdovas

ubagss? Nekaltas

cia kviateko draugas garantOju kad IP tas pats

sunchuivčajus–> apie tavo nica tai patylesiu geriau Mirkt

quattre: nepyk uz iseiksta nuomone Labas, o nuomone pastovi yra gerai Mirkt

as nepykstu,tik kartais perdetas kategoriskumas ir vadovavimasis Veee arba Myliu yra labai jau bobiska Cha cha Mirkt

Prie ko cia bobiska? Kvankt?Jei man nepatinka, ji baisi, slyksti, nu ir viskas telpa zodyje NEPATINKA, tai kaip kitaip issireiksti, kad tau itikti? o pats pirmas komentaras yra teisingas ir nereikia cia diskutuoti Mirkt

ne man cia reikia itikti.Tiesiog kaip automobilistas(nu tipo toks kaip ir turetum buti)turetum vertinti tam tikra zmoniu darba Mirkto tie kurie rekia pirma laiko - man asocijuojasi su atmorozais,visiskai nepriklausomai nuo markes…Tik tiek Mirkt

Tu vel savo…, vertinu zmoniu darba (isvaizdos prasme) Veee, Niegiamai, nepatinka, baisu, neskaitant markes, negaliu taip vertint? Juokiasi, pz jau linksma daros. Ir nereikia cia man moralizuoti su savo perkeltines prasmes pazeminimais Labas, visai nenoriu poradeti ant taves ar dar ant ko nors stumti Mirkt, visai ne to cia ateinu

butu ne sylke, tai butu: fuuu, *****, apderkta ir t.t., bet kadangi Sylke, tai visiem patinka Paskaityk savo pirma komentara dar syki,ir pagalvok ka as tau noriu pasakyt. Astrokas jaunimas JuokiasiJei ne as,tai kas kitas? Juokiasi

tai kad antikas ziedu valdovas uzsirases kiek pamenu

o jus pasakykit kuom ji cia tokia ypatinga? Šypsena

ja, su sita prasilenkes alytuj ir as…

ne sita gi alytuj,ne sita… Nekaltas

quattre: kritai mano akyse Labas