Lietuviska raude :)


Lietuviska raude :slight_smile:

Jau nuejo druskon Labas Taip Cha cha* tiesa plius eseriukai ir kelios kuojos Mirkt

Cia kuoja, rutilus rutilus,o raude visai kita zuvis.

Ka su raude darai - vytinsi?Tiesa,jei cia raudes,tai kas cia per anomalijos,kad tokiu laiku jau kimba?

oi blia Žliumbia Žliumbia jei cia raudes as leninas

Zemaicio kraujo turi matyt Laimingas

Bruise y druska

realiai man tai is esmes px,as irgi neskiriu kur raude,kur kuoja ir kazkaip nuo vaikystes vadinu raudem

taigis cia raudonsparne. Cha cha Apsvaigęs

cia krasnapiorkos Tssssss Cha cha

ziezula cia Cha cha

juo juo- žemaičiui ir karvė yr arklys Taip dar jie ten turi tokią mistinę žuvį “blytka” … Cha cha

Ziuriu nekuriem, ypac meningitam is traku smailas- Šypsena nesuprantamas zenklas Žliumbia Juokiasi Gerai

Šypsena

man tai cia ryba ir tiek Cha cha

dr, tai as irgi bb zinociau, kas cia, bet kazkada buvo prikolas- sutinku kaimyna kieme, rybokas mol rimtas, su botais, su kamufliazu, valti pripuciama tempia is universalo, sakou,- kap zvejoba? Cha cha tas,- oi ble- kai geriau raudonsparniu patraukiau Valio Valio Valio ir rodo man maisa, kur gal kokios penkios kaliuchos dydzio, va tokios zuvytes. Juokiasi Juokiasi Juokiasi tai man tos ‘raudonsparnes’ visam gyvenimui ivaziavo. Juokiasi

beverte zuvis,ps. jom iki raudziu kak rakam da kitaja Cha cha

Isisude ir isdziuvo jau Gerai TaipPrie (bealkagolinio) Alus eina Niam niam Juokiasi