Lietuviai - beraščių tauta?

Lietuviai - beraščių tauta?

Vat iškilo man toks klausimėlis… nes kai paskaitai čia ką nors tai jau taip prirašo… (aš apie sutrumpinimus nekalbu)ApakęsApakęsApakęs
Atrodo, kad mes jau pamiršom elementarias rašybos taisykles… Pavargęs

Rasau kaip noriu Kietas

as manau kad paprasciausiai ne visi cia tu taisykliu laikosi Šypsena juk vis delto internetas ir lieka internetu …

suprantu, kad trumpint, rašyt be lietuviškų raidžių yra daug papraščiau ir greičiau… bet kai jau pradeda rašyt tarkim vietoj "ieškau" "jieškau" ir panašiai arba temos pavadinime bent trys klaidos, tai jau BlogaiBlogaiBlogai

jo

Gerai

mmm, na puse velnio cia dar, tik tiek,kad atpratom internete lietuviska raidyna naudot Cha cha

As rasau be nosiniu, taciau jeigu padarau gramatine klaida - istaisau. Kiti netaiso. O kam taisyti?

tu gal nematej kas mirc’e dedasi? taj normalu…visi nori rasyti netejsingaj…kad tik mandriau…pvz as dazniausiaj rasau: einu- ejnu; maciau-maceu…o del anglisku rajdziu pvz zodyje "aisq" tajdi grejciau ir paprasciau…viskas atejo is sms…ten taupaj rajdes…arba taupaj lajka spaudinedamas mygtukus maziau kartu…

mane domina kiek tau metu, jei jau iskilo toks klausimas?

nematau mandrumo vietoj "i" rašyti "j"
ir šiaip man gaila, kad dėl visokių tokių "bajerių" visi pamiršim kaip rašyt…
aš ir pati pastebiu, kad jau net ne visur kur reikia kablelius dedu… Liūdnas

tikrai daugiau nei tau

Ačiū dievui kad nors čia pažymių nieks nerašo Cha cha

aš čia ne apie pažymių rašymą, o apie tai, kad mūsų vaikai nebemokės rašyt… (čia ne mano išgalvota, teko kažkur apie tai skaityt…)
ApakęsNekaltas

Tai jau vaikų problema Taip

Degesyte nesijaudink…viskas bus geraiMirktkai kurie nemoka,kai kurie tingi istaisyti,kai kurie siaip issidirbinejaMirktsvarbu tu mokesi ir tavo vaikai irgi…Mirkt

o as nesimokiau lietuviu rasybos,tad ir rasau su klaidom,ir dar nevisada viska suprantu,sunku man su ta lietuviu kalbaLiūdnas

nu ****** koks skirtumas kajp rasyt? vistiek kaj rasaj koki lajska ar kontrolini mokykloj rasaj teisingaj… cia kajp ir jaunimo kalba(nu gal ne tik)- visokie trumpiniaj pvz: mokykla- shulia; kuno kultura- kuncikas; muzika- muzonas; troleibusas- trulikas; ir t.t…

vyresni jau raso tejsingaj…nusibosta kvajlioti…lejskit jaunimuj issidurniuoti… negi gajla…

patarciau nekrejpti demesio…

Na nepamirshom mes tu taisykliu, bet taip greiciau ir patogiau. Nekaltas Pati as rasau ir nepasakyciau, kad mano rasineliuose truktu tu elementariu taisykliu Liežuvis Flirtas

o skyrybos klaidu ieskoti nebandei? Nekaltas

klaidu as neieskau, jos pacios i akis lenda Baisu