Liau


Liau

neskoninga auto. seimininkui ryskiai truksta pasitikejimo savimi ka jis ir bando uzmaskuoti ismatu spalvos automobiliu.

išvada prajuokino Cha cha

silkes siaip bjaurios masinos bet sita tai visai nieko neziurint i gala

priekio stilius primena kazkoki tai japona

Karolis. Tu manau savo skoni ir tokia savotiska nuomone pasilaikyk sau. Jei tau nepatynka nereiskia kad kitiems taspats… Idomu su kokia skonynga priemone pats vazineji? fiatu ?

Inproof nesakysiu, kad jus kvailas - zmones patys susidarys nuomone. Bet tai kad jus vakara leidziate automobilistu forume apie jus pasako daug. Jus vienisas nevisprotis. Sveikinu.

dviveidis grizo Apkabinimas

quattro na kiek siuo krizes laikotarpiu vertini savo auto ? Klasta Skaitau

Gryzau ilgesniam periodui,na iki atostogu,o jos man dar nepriklauso. Smerksiu dabar visus kas neteisus, kas trulika ar kita silpnesni nuskriaus!

Jei cia to keturracio auto tai atsiimu pasaipas - jis tikrai yra persisunkes vokiecio dvasia ir vertina audi.

Kas per Cha cha Tu gal nebejuokink zmoniu Cha cha vienisas nevisprotis Cha cha taigi tave cia zmona paliko Cha cha Idomu kodel maniske sedi salia…

B-O-C-I-U-S: gal gali išsamiau apie tai? Ir baikit jūs pastoviai peštis , ble kaip koks vaikų darželis…

pats irgi dabar leidi vakara cia Juokiasi

Gražiai atrodo, nors tu ką Cha cha

Inproof ar sutiktumete, kad jums vaikus gimdytu dama kuri sedi autobanginiuose? Speju, kad taip. Nesmerkiu

dviveidis back Juokiasi

matosi dviveidis protingas zmogus… reiktu kai kam is cia pasimokinti kaip pasitelkus jumora destyt mintis, nes daugumai smegeneles isnesa tik tokiem bajeriam kaip AtsakIk, dalIviai, audi ciulpia ir pan…

Ar jūs čia mane dviveidžiu vadinat , ar aš kažko tikrai nesuprantu?

ne tave Ne