LG KG 920

LG KG 920

5Mpx kamera, ką daugiau pasakyti, skaitantiems rusiškai: terralab.ru/mobilis/278394/

jau labai seniai zinomas mobile-review.com/review/lg-kg920-en.shtml

tai taip, bet ne visiems Mirkt

Man nelabai Ne patinka… 6500kronu svedijoj kainavo (gal jau atpigo iki kokiu 5000-5500kr), bet kazkoks jis man beviltiskas Pavargęs Nieko gero nera Užsispyręs, o tas kas yra irgi nieko gero Klasta

gali būt, aš iš viso tais nepasitikiu LG Nekaltas

to crazy papa o kodel jis jau tox tau bewiltiskas juk jo rankose nelaikei Nekaltas

fotkina tikrai ne beviltiskai,pazekit linke kur numeciau.geriau uz visus k800 n93 ir n73…

Rankose is tikruju nelaikiau Mirkt, bet taigi mastyk - 2300Lt ir: Svoris 138 g HSCSD-------------No EDGE--------------No Nekaltas3G----------------No: V WLAN--------------No NekaltasBluetooth---------Yes 1,1 KlastaInfrared port-----No NekaltasStandard battery,—Li-Ion 820 PavargęsmAh Stand by------------Up to 180 Neh Talk time-----------Up to 3 Pavargęsh be to kameros kokybe, nei filmavimo, nei fotografavimo, net blykste nestebina ŽliumbiaIr meniu slykstus… Be to gaut visokiu programeliu nelengva… Ir vidine atmintis 6 ar 7 MB Veee

labai sena naujiena Nekaltas

kopmiuter bild buwo rashyta apie shita LG. Lygino -LG kg920, n73,n93,SE k800i, Sams d900.geriausiai fotkina LG kg920. bet rado lygint 5mpx… su 3mpx…

O tu ir tiki Juokiasi Juokiasi JuokiasiTas LG net K800i nelenkia Ne

Toks poplyte atrodo sakyciau, ir valdymas lievas, kaip joystick’as koks Liežuvis Cha cha