Lexus SC

Lexus SC

Seniai bebuvo, plius dar muzikos Valioyoutube.com/watch?v=UzTcgJCRmGc

Gražūs šitie. Berčiau skelbimus šitų, tai visai nebrangiai galima nusipirkti. Gerai

dalivei, kas vaziuot ateinancia savaite siauliai-vilnius-siauliai?pajemiau ratus, reikia kaskaip parsigabenti, Alus garantuotas Cha cha

baudėjas- kreipkis pas {eMPy}

Geras aparatas, tik man nepatinka, kad daugumoj jų vietoj pavarų svirties *pimp…* kažkoks įstatytas Nekaltas

čia tie kur iki facelifto, su tokiu ričiagu, panašiai kaip ir Honda Legend, visgi modelis pradėtas leisti 91m., o po facelifto atrodo taip:autogidas.lt/big-photo.html?fid=http://photos.autogida s.lt/ s/photos/20100121/01_b_18645395_4.jpg#

Yo yo, bet turiu omeny, kad dauguma - automatai Pavargęs

mechanika retenybė, šiandien pirmą kartą eBay užmačiau.

toki lyg drift ruosia kazkas? Nekaltas

jop, ruošia Šypsena

uz sc 02m dauzta muito 8000k skaiciavo Juokiasi

tai buvai čia to daužto pasižiūrėti Panevėžyje? Cha cha Jo rinkos vertė >40k. LT, nieko keisto Nekaltas

joa buvau, tik ukmergei kad. bet jie ir patys sake “nx cia nesamone toks muitas, reik laukti” Cha cha bando cia dar numusti jy kazkaip, bet sefas ten kazkuriu ju tik ana savaite is atostogu gryzo, nu vnz ir patys jie neskuba parduoti Laimingas

sitie ejo su mechankem su Toyota Soarer pavadinimu, atrodo tik jdm, bent jau kiek teko matyt.

tradecarview.com/used_car/japan%20car/toyota/soarer/514051/

trilitriai buvo mechanika ir Lexus.

A 5-speed manual transmission was only offered on the SC 300 from its debut until 1997

super Gerai

aaa aisku, nes kiek buvau mates tai tik soarer su manualais