Leto kompo minimalus reikalavimai

Leto kompo minimalus reikalavimai

o tai ka man su juo silai daryti? ant kaklo pasikabinti ar ant sienos? o gal i masina siulai?

Hm. Galiu parduoti cpu ausintuva Acorp athlon’ui uz 15 lt.

Man programom,muzonuj pakako cyrix 233mhz (parduodu uz 10lt) ram 32mb ir video 1mb uz kokius 5litus.

Pas mane yra P 150, 32MB RAM, 2MB Video, 2GB HDD, garso korta, manau tokio kompa pakanka.As pac sedzu prie P II 300MMX, 112MB ram, 64video creative 5.1Live, 4.1gb hdd…

nesuprantat jus mano poreikiu./…

man kompas cia ne namam… namie as turiu pakankama su 60gb disku is kuriu 30 mp3… CD nemegstu, uzknisa kaitalioti.

man tiesiog reikia suzinoti kokie minimalus reikalavimai mano poreikiams - groti mp3, apie koloneles nesvaikit vistiek per stiprintuva eis.

zodziu supratau jau as ko man reikia - 266mhz 64/48 ramas, ir soundo gero.
vsio.

kiek tai gali kainuoti?
gal kas turit ka nors atskirai?
kur ieskoti?

seip tai pakanka ir HDD bet jei nori daugiau muzono tai ir CD-ROM reiketu. uz 300lt tokiems veiksmams tikrai uztektu

o paskiau noresis vis daugiau daugiau ir daugiau Šypsena o kas del CD-ROM tai tikraj nepamaisytu. taip atrodo, isirasysiu i HDD ir uztex, paskiau vel naujas gabalas parups… daznai neprilakstysi su hardu… jo, o proca tai tikrai bent mmx imk… spec efektai kai kurie be mmx neina Cha cha

O kur kolonerles dar
kokie 300 lt Nekaltas
ir 10 Gb HDD tikrai nera didelis Mp3-ioskem
pamnatysi kaip greit pilan turesi, jei tik tuei is kur rasytis

kaiptai pro kokia skyle?
10GB HDD pakaks…

i HDD isirasau ir vsio.
garso kortos reiktu kokios speju bentjau soundblaster live 5.1 ziurejau lyg irnieko.
tai sakot 266Mhz pakaktu… ramo tai 64 uzteks, net ir su 32 veiks.
OS tai pakaks ir win 98. XP tikrai neapsimoka vietos tik uzims…
so reziume :
PII 266
RAM 64
Sound 5.1
HDD 10 (aisku didesnis geriau butu bet jau kaina…)

tai kiek viskas gali kainuoti?

mp3 minimalus reikalavimai kiek pamenu PI , kiek ram’o ? priklausomai kokia OS desi , siaip pabandyki jieskoi PI 200MHz su MMX pilnumoje tau to pakaks , garso korta , na net nezinau…

asmeniskai ka as imciau tokiu atveju : pirmaji PII , t.y. turetu buti 266MHz

O pro kokią skylę tu jam mp3 įkelsi? Ir kiek albumų mp3 tilps į mažą HD ?

Zo, reikia man kompo, vapse ppigiai, gal net dovanom(gimtadienis tuoj) reika kad jis man gotu mp3, tam daug smegenu nereikia.
so kokio proco pakaktu? garso korta manau reiktu koki live 5.1 ar kokis ten.
CDROm nereikia, FDD nereikia…
tik mama, HDD ir sounda.
kiek RAM?
uz kiek galima toki senuka isigyti?
kur ieskoti? speju firmose kur pardavineja naudotus kompus bus brangu.