Lemtingi zenklai!

Lemtingi zenklai!

pastebejau, kad kai kurie zmones namie turi laimes pasagele, angeliuka ir kt. daiktus, tarsi laime pranasaujancius ir apsaugancius nuo blogio. nejaugi jie tikrai kazka reiskia?o gal tai issigalvojimas

as neturiu jokio talismanoCha cha ir as dar gyvasCha chaCha chaCha chaCha cha

Kazkada sapnavau, kad nuluzo priekinis dantis - daug kas: Nu viskas arba kazkas mirs arba pats… Baisu

Netikiu jokiais zenklais, pasagom, sapnais, horoskopais. tai - mitasCha cha

As daug visokiu talismanu, nesanciu laime, pinigus, sveikata ar dar ka nors parsiveziau is ivairiu pasaulio saliu, taciau tai nereiskia, jog jais tikiu, jie daugiau atlieka suvenyru vaidmeniCha cha

Labas rytas visiems!Cha cha

Meluoju, piniginej nesioju Vokietijos markiu fenigus - sakoma jei ju turesi pinigineje, tai ji niekada nebus tuscia, bet siems prietarams greitai radau logini paaiskinima:

Jei visus LT isleisi, tai joje liks fenigai, kuriu niekur neisleisi, o tai ir reiskia, kad pinigine ne tusciaCha cha

Melagis… Niu niu niu Girtas

situo tai ir as tikiu. 20 euro centu nesiojuosi Cha cha ir jie visada ten buna
Cha chaCha chaCha cha [nes nera kur isleist]
o apskritai del sekmes, tai jei zmogus tiki savo sekme, zino ko nori ir atkakliai to siekia, jis ta ir gauna. viskas priklauso nuo minciu ir noru, kurie linke pildytis Cha cha
p.s. o gal man cia sekasi ? Mirkt

Bet tas melas tikrai, tikrai ne juodas Angelas

Nekaltas Nors aplinkybem verciant galiu Kiaulė akytes isidejas daug ka papasakotiCha cha

Kokios tos aplinkybes turetu buti?

AvantiuristishkosFlirtas

Kazka reiskia, jei bosas skambina trecia valanda nakties. Visa kita nieko nereiskia. Nesuk sau galvos.

isitikinimai zmones daro aklais

as irgi netikiu tokais dalykais.

matai ,gal zmonem lengiau kazkuo tiket,
kai sekasi dekoja savo talismanau, kai ne - ji ishmeta…
Cha cha
nu bet man kazkaip ju nereikia…

tai mes kalbam apie lemtingus zenklus ar talismanus??

o toki laime nesanti daigciuka turiu savo auto pasikabines ant rankeneles palei vaira:: toks molinis angeliukas-varpelis. kad jis mani saugo tai faktas:: buvau ji trumpam nukabines - vos nepadariau l.skaudzios avarijos. dabar niekad nebenukabinu Šypsena

Visiskai teisingai. Tik truputeli pataisysiu. Kai ne - pamirsta, kad ji turi. Kaltes jam neuzvercia.

visokie talismanaj turi kajp gera energija tajp ir bloga.pvz. nusipirkau laime nesancia apyranke ir ta pacia diena uzkabinau kita masina, nuo to laiko jos nebenesioju.tajp pat turiu euro centa, kuris atkeliavo kartu su mano masinyte ir vokietijos, turiu odine brangaus zmogaus dovanota apyranke, kuria nesiojuosi pinigineje ir turiu medalikeli viena is dvieju, kuriuos radome atstiktinaj stovedami ant stebuklo.tajp mieli sirdziai daiktaj kurie turi teigiamos energijos.o horoskopais netikiu, tikiu tik savo sapnajs, nes jie pildosi.Girtas

O gal tiesiog dera prie sienų, a??? Šiaip man atrodo, kad ten labiau dėl grožio, nors pasaulyje dar daug prietaringų žmonių… Šypsena

daikatai turi tiek reiksmes, kiek pats jiem suteiki Mirkt