lemputes, reik patarimo

sintetic powerbulbs.com/product_detail.asp?prod=81 tipo sitos

Nu nzn kiek vazinedavau niekad nesake o pas mane buvo visoses lempose Šypsena

Isidejau paprastus osramus ir sviecia zjbs, kaip 3400k xrenonai.

Philips X-Treme Power kuo skiriasi nuo Philips X-treme Vision

Helix>kazkada jau diskutavom del xenon 3400k Klasta sviecia ten kaip psufures ilgos… skaiciuojant sviesos stipruma Geraiimg175.imageshack.us/f/img0976if4.jpg/

osram night braker Apkabinimas. superines lampieckos, sviecia balciau uz paprastas ir viskas puikiai matosi

nzn.per metus dvi xenonines lemputes perdege,o buvo bixenon.nepigu keist daznai.aciu nebereik

Kipsas, kazkada buvau idejes foto, kaip sierra sviecia su paprastais osramais, ant ilgu ir trumpu. vienzo, buvo komentu, kad reik su beizbolke isdauzyt faras uz toki spiginima. ant ilgu… Juokiasi

buk zmogus tik nesidek i nelesines lempas xeniu. Vakar i vilniu gryzinejant autostradoj kazkoks ■■■■■■■ su astra susidejas xenius ir dar priesrukinius susijunges lekia, nu nafik kaip akina is galo. Sedejo ant siknos dar kuri laika, tai numeciau greiti, jis mane aplenke ir jam ilgasias ijungiau Piktas pasinervavo ir nuleke dugnais tolyn…

Helix>galvas sau su beisbolke Cha chasiaip kaip papulsi,pas buvusia volvo 850 lempos tikrai tragedija sviete,jei lijo nieko nematydavau,o pas drauga tarkim w124 merse nu pasaka tos senos lempos sviecia ir *pimp…* sugaudisi nuo ko cia priklauso. Pas omega 2001 lesiai su praprastom lemputem,sviete is ties uztektinai ir nereikia jokiu xenon ar pan Gerai

Pas 95m omega ne velnio nesviete, poliravau, keiciau lempuciu… paskui dejau lesius… fak… finale 55W xenona ir valio Be be be

Bajoras>pas senas omegas bedele ten buvo,sviete kaip siknoj Juokiasi

Megstu zmones, kurie keicia is kart abi lemputes. Gerai Vienodai tada sviecia kiek pastebejau ir pats.

susukes nightguidus, nuo pries tai buvusiu osramu is degalines skirtumo nepajutau Cha cha investicija krc.

Bajoras, o pas tas omegas faru stiklai plastmasiniai? Cha cha

Pas draugeli vetroj 95 m. nei philipsai, nei osramai, nei kujamai, nieks normaliai nesviecia. praminiau- vilko akys. Cha cha anas Kanda

Philips Extreme Vision +100% Gerai Kainuoja kaip ir visos kitos philips lemputės-apie 60lt jei h4. Šviečia bent man neblogai, baltai.

turejau 3 komplektus osram nightbreaker, pinigu ismetimas i bala, jokio nors kiek geresnio apsvietimo ir perdege visos laabai greit

Osramus standartinius dekit, sviecia standartiskai, bet bent neperdegineja kas pusmeti. Siandien maciau vectra, viena lempa xenonas, kita standartine JuokiasiBaiginejas pinigai ziuriu pas akintojus. Vis maziau ju uzmatau keliuos

h7 perku po 5 lt. turguj jos kainuoja gal 8 lt. sviecia metus.