lemputes, reik patarimo

lemputes, reik patarimo

Nu ka siandien perdegusiu lempuciu diena, reikia ir man lepute pasikeisti, bet kadangi keisiu abi gal kas patars kokias nusipirkti (kokios firmos, kokio modelio), kad tikrai geriau sviestu, philipso bluevison nusivyliau nes lyjant totalus gaidys, grozis dzin, xenon nesamoniu nesiulyti P.S. tekstas paruostas Mirkt

osram paprastas,duoda 3 metus garantijos. aisku galbut netenkins,kad nesviecia melsvai ar baltai,bet bent jau neperdegines kas pusmeti,

kokias šunkeliais važinėjat… Šiaip jei lempos xujnia nepadės jokios geros lemputės. Aš uz Nightguide.

blu vison totalus ***** Taip nes nu nx tai perdegt megejos greit Cha cha o cia nematau as turejau kazkokius philipsus kur tipo 3 karty stipriaus sviecia tai man visi sakydavo kad haluose kai buvo anie tai pisdavo kaip ilgos Cha cha

Nightguide as ir kazkaip i sitas linkstu, bet sakau gal ka geresnio parekomenduos Paplepėkim

Osram paprastos su garantija 3 metu,paprasta ir patvaru plius lt pigiausiai pakainuoja.

na paprastu nesinori, nes tikrai yra efektyviau sviecianciu

beje lempos lesines, “hella”, o ne didziosios kinijos sedevrai Mirkt

romka>pilnumoje orginaliuose lesiuose uztenka standartiniu,ne lesiuosiu kai kur truksta sviesos Taip

tai dedi xenon’us ir turi gera daikta Šypsena

na o kam det standartus, jei yra efektyvesniu pagal sviesos srauta varijantu

Manjakas ir kalbiesi su keliukais perijodiskai arba suteiki jiem papildoma proga pasukt smegenis, ne nenoriu xeniu

tam,kad nekeisti kas puse metu… Jei reik gero tikrai apsvietimo meti xenius,anie ne kazka bekainuoja,o skirtumas akivaizdus.

Romka, kur ce taip stabdo ir su kokiu aparateliu nustato kad pas tave xenon’ai is akies? Nekaltas Juokiasi

nu bbz gandai cia visokie skalndo

simtas metu tiem gandam Cha cha

yra dar philipso extrym ar kaip ten, tai tikrai gerai kala pas zmonos auto sudejes (geriau net uz mano lesines xenon)ir draugai susideje extrymus irgi patenkinti

isidedi xenonus, susireguliuoji ir turi gera daikta.

tai tipo mentukai nieko nesako jei su xeniais vazineji ???