lempeckos

Nebukit tinginiai plialemona.lt/index.php?page=itemlist&cat_filter=0&b_id=182&pag e_numb=4#

lemona.lt/index.php?page=itemlist&cat_filter=0&b_id=182&pag e_numb=4#

Cha cha vienodai imetem Cha cha va bent mes netinginiai Cha cha

nu as ir nustebau sakau kopini mano nuorodas Cha cha bet po to pasirodo tas pats laikas Juokiasi Juokiasi

Juokiasi

Nemazai esu nupirkes is cia: v-leds.com/Shop/Control/fp/SFV/32481jei pirkt tik tokius pas kuriuos diodais i visas puses sviecia, nes priesingu atveju slyksciu tasku sviecia.

Pas zmona punte galines tokios buvo tai s… nakti nekas atgal vaziuojant. Variau technikine tai nepraleido. Pakeiciau dabar jau mato kur vaziuoja Šypsena beja sviete melynai

vava as ir tokias savo nelaimei nusipirkau kaip Mmarko sako

as tokias i posukius isidejes, prieki mirksi gerai, gale pagal lempos reflektoriu biski per mazai

V-Led parduotuve paruoda ir reles bei varzas, tam kad mirksejimas nebutu kaip perdegusiu lempuciu. Be to tenai yra ir katalogas pagal kuri galima paziuret i kur ir kokia eina lempute ir jos diodinis atitikmuo. Bet siaip chebra ten rimta, todel galima is ju pirkt drasiai.

Robke011 > tavo e46 klaidu nemeta?

Man tokias dviejų konjtaktų nepriima sistema - kažkur kažkas užsitrumpina, kad pradeda degti visi gabaritai, ir šiaip ledų naudojimas sistemose tam nepritaikytose slidus dalykas, varžų nežtenka, dar yra toks dalykas, kaip elektrostatinės iškrovos, kurioms kaitrinės lemputės atsparios o LED’us užmuša akimirksniu…

buvau isidejes i gabaritus baltus, 4 diodu. sviete gerai ir ilgai, ir dar su jais pardaviau golfwagena

susitvarkes kad nemestu