Ledinis?

Ledinis?

Tai ka pardOtas Cha cha

su dviem lenktiniausi vienu metu?

Sportinis Taip Cha chaatliko pinigu nuo superBo? Cha cha

nu nx

pas pažįstamą prie servisiuko čia stovi Cha cha

Nereikia lia lia rolandas sita jau pirmadieni pardave, taip kad sveikinam su pirkiniu Šypsena

nuo Manjos jokio bmw nepaslepsi Cha cha

Ajajaj, nu velnias zino, gal zmogus zino kad jum tiks ir uz tai sako kad pardOtas Šypsena Nu any vay ne esme, siaip tai turetu but priziuretas kaip ne kaip Rolas ne eilinis pacukas su kregzde Šypsena

kokis dvigatelius numatytas naujam sportbačiui ? Šypsena

Pats geriausis M44 Ufff

imk iš remigio pasratą, sakė važiuoklė nebyra ir oda yra Gerai kaip tik gonkėms, bent nekaršta saone

599 mano numeriai… Apkabinimas

Ajajaja, kad vargei susitarsit jis man regis dar tebeturi garaziuke kita toki pat melyna tik truputuka parvirtusi ant soniuko Cha cha O bet taciau raudonas jau ir taip leke mini ziede, toks janOlis gazojas kaip jis ten?

Ajajaja, siuriu daug diedu ten sulinde, Makarskas, Zygas, Ciutele Cha chaAj man regis su cd raudonu lekia Aleksonis Nekaltas

Uzkliuvo uz akiu tas cd kai Makarskas velenelius dejo Cha chaedit nu cia tik issireiskimas, Zygas irgi nediedas Ne

Ajajaja, tai nieko ir nesakau tik sakau is kur tas cd uzkliuvo, o siaip tai jis ten megsta posukiuose per placiai isvaziuot ir dOt drifto paskui Cha cha

Ajajaja. tai cia buvom kai paveizet alaus papust, tai krc ten tam psuki vienam isleke is trasos tipo slysdamas dar kazka bande uzsimest tipo apsisuko paskui gryzo i trasa kai visi jau praleke buvo Cha cha

Paimčiau ratus nuo šito. Šypsena

Ajajaj, o tu nenori tu nereikalingu daliu isleist? pvz sumesk i kokius bmw fan’u kad pardOdi dalis tokio ar tai tokio modelio padarysi gera kaina ir dali kapeiku uz nereikalingas smutkes atrinksi Mirkt