Laukiu laukiu nesulaukiu

Laukiu laukiu nesulaukiu

nugi žmogui dabar ne tas rūpi. teks palaukti, manau. Kietas

Oooo…
Truputi apsidirbsiu darbus ir ką nors parašysiu…
Neįsivaizduoju ką pasakoti. Viskas buvo tiesiog puiku ir fantastiška! Gerai
Nors sako, kad jaunosios tą dieną būna viskuo nepatenkintos - aš buvau viskuo patenkinta… tiesiog devintam danguj Cha cha Cha cha Cha cha
Tai gal konkrečiau paklauskit ką norėtumėt sužinoti. Po pietų pasistengsiu ir nuotraukėlę vieną kitą įmesti…

Sveikinu!!!
Kuo nuoširdžiausiai linkiu kad neišblėstų jūsų meilė, kad neatvėstų jūsų šeimos židinys, kad santarvė ir laimė lydėtų visą jūsų gyvenimą.
Ir dar - linkiu to, ko dar neturiŠypsena Šypsena Šypsena

GėlėsGėlėsGėlės

Kiek prisimenu Šypsena varstė varstė jaunasis mano suknele ir burbuliavo (kad labai sunku), o kai mane išlukšteno iš visų aprėdų nuėjo i vonią paprašęs kelias minutes palaukti… O kada jis grįžo nepamenu… nesulaukiau ir saldžiai saldžaiau užmigau Cha cha Cha cha Cha cha
Super faina naktis - dar taip ramiai nebuvau miegojusi Gerai

Įmečiau po nuotraukikių. Ryt dar pora įmesiu ir tikiuosi ką nors papasakosiu.
Ačiū už sveikinimus ir linkėjumus Bučkis

Kukushka,
o tai ir puokste tau patiko? Mano nei vienai draugei nepatiko jos vestuvine puokste nepriklausomai nuo to kas uzsakinejo, kas dare, kiek kainavo… Man irgi nepatiko, lieva buvo…

šaunuolė Kukushka, kad nepabijojai nuotraukų įdėti. Ir sveikinu. Gėlės

Šiaip puokštės truputį ne tokios norėjau, bet ir šita labai labai patiko. Gal nepatiko tik muzikantas pirmas 2 valandas (per garsiai kalbėjo ir dainavo), bet po to visi pripratom…

O kodėl reiktų bijoti? Kad kažkas narcize pavadinti? Cha cha Cha cha Ai ir tegu…
Aš pati norėčiau nuotraukas pamatyti, jei kas iš savų bangiečių tuoktųsi…

kukushka, kuku, o kurioje nuotraukoje ten tavo vyras? Cha cha

Jėgelė - tu visai kitokia nei ankstesnėje nuotraukoje Gerai
Tiesiog atpažint negalima - matai kaip aprėdai žmogų keičia Cha cha
Ar tavo būsimasis (dabar jau dabartinis) neapako tave pamatęs Mirkt
Kokie buvo jo pirmi žodžiai tave išvydus su nuotakos suknele? Šypsena

Labai labai grazute Šypsena

Vai laiku pasipainiojau. Sveikinu ir linkiu kuo geriausios kloties. Atrask kasdiena naujus dalykus.

Pas muzikantus yra toks mitas, kad jei tyliai grosi, tai po to chebra sakys - kas do sh muzikantas, nieko nepagrojo! Reikejo jam pasakyti, butu apsiramines.

Begu nuotraukycu ziurety

Tiesą sakant, truputį išlipo akys iš orbitų va taip Apakęs ir lygiai taip pat žioptelėjo, bet greitai sutvardė ir šypsojosi visą laiką kaip mėnuliukas. Šiaip man irgi buvo sunku nusiimti šypseną. Dar ir dabar žandai prisimena Cha cha Cha cha Cha cha

Sveikinu.GėlėsAtrodei fantastiskai.O svarbiausia,kad paciai buvo smagu.
Meiles, sutarimo ir gyvenimo,kur sviesios juostos platesnes uz tamsias.Gėlės