Laukinė fauna vidury miesto

Laukinė fauna vidury miesto

Zodziu sianakt idomu nuotyki apturejau. Gyvenu Kauno senamiestyje ir tikrai niekada netikejau, kad cia visgi irgi yra laukiniu gyvunu gyvenamoji vieta Šypsena. Zodziu, gyvenu palepeje, stogas skardinis, todel tikras barabanas, jei ant jo kas nors vaikscioja. Sianakt patyriau dideli shoka, kai virs mano galvos pradejo kazkas lakstyti. Prilekiu prie lango - kiaune duodasi. Net kai atidariau langa, ji tik nustebusi paziurejo i mane ir per daug nesibaimindama nuleke stogais. Fainas gyvuliukas. Idomu, ar esate mieste akis i aki susidure su laukiniais gyvunais? Kadaise vaikysteje pro musu kiema vidury miesto miegamojo rajono praliuoksejo didelis elnias su dideliais ragais. Senamiestyje daznai (vasara) matau plesriuosius paukscius, atrodo kazkokius sakalus. Dabar kiaune. Ka esate sutike mieste? (be eziuku ir kurnmiu Šypsena)

Na, kaune kiek pamenu buvo kelis kartus is vilkai atklyde… ir dar kazkokiu ten padaru ir is zoo sodo Cha chaNa man irgi teko ir stirna pamatyt pro namu langus, ir lape… Dar berods kazkada ir kiskis pro sali prasokavo… Mirkt

As kaune esu maciusi stirna atrodo - kai vaikas dar buvau. Palei musu nama n… metu gyveno ezys. Rytais iseidavo pasivaiskcioti. Pries kokius 4 metus man ezi tarp krumu parode moteriske… vilniuje vaikysteje prie univermago per upe maciau priedi plaukiant… ji dar televizija nufilmavo.

eziai tai daznai sutinkami miste… ypac nakti teko nekarta matyti eziuka beganti ;] o tu tikra kad ten buvo ne kate kokia nors ;]

Pas mus laukine fauna Baisu renkasi prie krautuves ir labai skaniai geria adikalona Niam niam Mirkt Cha cha

Mes su broliu seska matem Vilniuje. Mano brolio komentaras - galvojau, kad eziukas, bet kai pradejo sokineti, taip nebegalvojau… Juokiasi

Ežiuką ne kartą esu mačiusi mieste. Netoli mano namų gyvena voveraitė - šunys labai nervinasi, kai ją pamato. O kai gyvenau netoli Šiaurės miestelio, į balkoną atskrisdavo miško paukščiai - geniai, šarkos.

Na, kad ne kate, tai tikrai Šypsena. Nebent labai issigimusi kate ir labai panasi i kiaune. Pasirodo, kiauniu Kaune apstu, o kas idomiausia, senamiestyje ju nemazai. Apleistuose pastatuose ir palepese gyvena. Niekaip nesuprantu, kaip kates ju neispjauna, bet matyt kiaune ant sio reikalo yra protingas padaras. Nu beliko briedi besigananti santakoj sutikti Šypsena

Miestuose labai daug laukines faunos atsovu galima sutikti:] manua, kad galejo buti kiaune, akmenines daznai miestuose gyvena Mirkt taip pat ir kiskiai (berlyno centre Cha cha) usuriniai sunys, lapes…rimtai…kur kokie sabakstynai ar konteineriai…tik jie atsargus, tad sudetinga pastebeti Mirkt

Daiva D. o as dabar Siaures miestelyje gyvenu, tai si pavasary issprogine ziurejom, kaip po balkonais pieveleje kurapkos ganesi - pasijutau kaip kokiam kaime…

Pas mus buvo atklydę bebrai.Pirmą kartą tada pamačiau juos gyvai Apakęs.Po to dar ilgai stebėjaus jų uodegos ilgiu… Gerai

bebrai- Gerai Tūsas

Juokiasi Gerai

Kazkur prie namo ezys vasara ganydavosi,ir priesais didziuli gyvenamaji rajona,daznai i parka ateina stirnos Šypsena

Pas mus, mikrorajone retokai jau bepamatysi kokį nors įdomesnį laukinį gyvūnėlį, kaip kad antai stumbrą, taurą ar mufloną. Nebent žiemą retkarčiais praliuoksi koks kiškis, zuikis, žvairys, skeltalūpis, pilkasermėgis, ilgaausis ar striukauodegis.

Matai, pasirodo, koks ekologiškas tas Šiaurės miestelis Juokiasi

Seskas, bebrai, kurapkos ŠypsenaCia Vilniuje Šypsena

Prisiminiau! … esu maciusi kaune “merkurijaus” parduotuveje … skyriuje prie laikrodziu (senais laikais) … kabanti siksnosparni. Jis po to nuskrido per visa sale… egzotiskas vaizdas.

Kai parasei, tai prisiminiau, kad Vilniuje irgi yra Šypsena