langu tamsinimas

langu tamsinimas

reikalinga pagalba SOS kas zinot koks yra leistinas priekiniu langu tamsinimas kiek procentu%%%%%, kad nereiketu leidimo pirkt. aciu

priekiniu berods isvis negalima tamsinti…

jei as neklystu, tai priekiniai gali buti tamsinti tiek, kiek gamyklishkai uzhtamsinta, o paciam tamsintis ni ni Ne

priekiniu jokia plevele tamsinti negalima Ne
galinius kiek nori tik kad nebutu veidrodine Taip
pasiskaityk KET ten viskas aishkiai parashytaLabas

gali langus tonuot…tada ir priekinius varysi - mentam paprastai pasakai - buvo kai pirkau, jis brukst su raktu patikrina kad ne pleve ir viskas…

bet ir be pleves tada langas susibraizo? Apakęs
nu blin akmens amzius

ju tokios priemones - busi klijaves priekinius - brauks, suplesys pleve ir sio… (+bauda)

o vat bauda nebutinai dazniausiai apsiriboja nuplesimu

kaip uzsirausi Mirkt

Priekiniu isvis negalima (gamyklinis tonavimas nesiskaito)
Galinius kiek nori ir kuo nori: VEIDRODINE PLEVELE GALIMA Taip

jau tiek kalbeta… tamsinti priekiniu negalima. tonavimas yra vienas is tamsinimo budu, todel jei tai padaryta negamykliskai, negalima ir tonuoti. ant gamykliskai tonuotu langu buna padarytos atzymos paziame lango zymejime. galiniams anksciau buvo draudimas veidrodine ir holografine, dabar man rodos ir to nebeliko- apribojimu nebera.

del tu veidrodiniu… kur galima butu suzinot tixlia info… nes as noreciau tajp ant savo agurko pasidaryti… kad galiniai du langaj butu veidrodiniai…

NU JAU RASIAU KAD GALIMA TAMSINTI VEIDRODINE PLEVELE.Buvau uzdaves klausima http://www.policija.lt/sostine KLAUSIATE-ATSAKOME skyrelyje,ten i dokumenta nuoroda yra.Skaitykit,jei netikit ka sakau Kietas

geriasuia tamsinti ruko spalvos plevele… arba apsaugineTaip ji ir sudaro ruko atvaizda… padaro langus shiek tiek veidrodiniusTaip ir da reikia pasisiuti odini salonaTaip

kaip mano busbratke sakydavo: ko cia tuos langus uzsitamsinai? a cia tam kad zmones nematytu kokias zertvas veziojasiCha chaCha chaCha cha