Laiskas


Laiskas

Siandien vaziuot suns is brolio susirinkt… prie pardes kol zmona pardej ziuriu TA jau pusantro men negalioja… Cha chaNamie dar ir laiska radau ŠypsenaKlausimas… gauti ta ledima vienos dienos daug parkiu? Gal kas zino ŠypsenaO realiai tai geguze ir birzelio pradzioj kol passato nebuco tai su silke ir lasciau…

Priminima SMS’u uzsisakyk Šypsena

Visada sakiau nx… dabar uzsisakinesiu ŠypsenaAs galvojau kad dar metai like ŠypsenaAnt durniaus i bardachioka ilindau… Teko silke statyt ir paserati imt suns transportavimui Cha chaA sheriasi dabar nesweikai Apakęs

Likus menesiui iki pasibaigimo siais metais vaziavau i ta.Po to ramiai susitvarkiau ka reikejo ir praejau. tiesa toki laiska esu gaves kadaise Cha cha

tokius laiškus kai gaunu, einu tikrintis kas pasibaigė Cha cha bet šiaip jei reik važiuot, tai važiuoju ir be TA ar draudimo.

Tai del vaziavimo as ramus Esme tame kad kai nezinojau vaznejau ir ramu… Dabar gi bus zakon podlasti… paims ir prigaus ŠypsenaKaip su tuo kedimu vienadieniu Šypsena

Su 3er tas pats buvo, atėjo laiškas, tai sekančią savaitę užrašiau, Moteris nuvažiavo ir praėjo. Cha cha

3 eur atrodo ,galima online uzsakyti .itais.vta.lt/itais/services/temp-entry-insp-permission?execut ion=e1s1

Sikseris tai kaip koks nelikvidas - visi tik ir nori atsikratyti, net ir dirikas isgine toliau nuo saves.

Mrc>Aisku ŠypsenaFurminatoriu naudoji? Nekaltas

Klaipedskas dekui GeraiAuris man reik galinio nr apsviwtimo lempute nekontachina… xenonas vienas pries du metus vos praleido sake jau blankiai sviecia… Jauciu ir pakaboj bus koks menkniekis… Didziaus reikalas kad laiko nelabai… Na reiks servisan nutrankt arba 50 eur duot ir ishvis nesipifti Cha cha

Gmc kas tas furminatorius ApakęsSixeri a tu debas vis dar… tavo iq nuo jemigracijos mazeja? Nx valyt 2 masinas kai gali tik 1? Qrva invalidas konkretus daraisi Juokiasi

traluka jami ir ramiaks

Mrc>Sukos suniui Šypsenayoutube.com/watch?v=41UqF1dbub0

Gmc ne tokios… kitokiosnpaprastesnes… bet valasynos tai tiekpat prisishukuoja… Ir jis kokius 2 gerua men sheriasi… suka uzknisa… po to kidas pasidaro… Ant ziemos vel meshkinas kai uzsiaugina Šypsena

Normalu Gerai Cha cha

Bet del TA tai as men po moesta laksciau… Kur vilnouj stovi tos kameros kur tikrina ir TA su draudimu… ? Šypsena

Sixeri kas be ko… pas man viskas parodija… as ne tobulas kaip tu Liūdnas Užsispyręs

nakciaus tiltas. Gerai